BigBigRoad Wifi Auta DVR Dash Cam Kamera, videorekordér Pre Chevrolet TRAX Cruze s Onstar 2016 2017 / Buick Encore


Nový produkt

€51.37

€63.42

-19%Štítky: zrkadlo záznam, auto poľský, imx307 sony, cam dash, fotoaparát auto záznam, trax, skryté kamery, gril chevrolet cruze 2013, rusko tričko, nahrávanie videa.

Pre Chevrolet TRAX Cruze s Onstar 2014 2015 2016 2017 / Buick Encore Prepojenie synchrónne prezeranie videa . 1. Parkovanie monitorovanie--auto vyskytne kolízia po flameout, a rekordér automaticky začne až na obdobie video monitoring. 2. Skrytá inštalácia, monitorovanie, nemá vplyv vodiča, priamka, 24-hodinový cyklus monitorovania. Funkcie 1. Novatek čip + SONY vysoká citlivosť objektív. 2. 1080P high-definition nočné videnie, 170° široký uhol, 1200W high-definition kamery, rozlíšenie až 1920*1080P, tri osi stereo kolízie snímač zrýchlenia. Slučky nahrávanie, automatické pokrytie, bezproblémové prepojenie medzi videá, č sekúnd. 3. Nie je vstavanú batériu voči teplu a rozbíjať, je to bezpečnejšie, a začne s ACC vznietenia. Mobilná APLIKÁCIA smart spojenie z mobilného telefónu na obrazovke zobrazenie video obsahu, obraz je jasný

Zrážky zamykanie curreent video bude automaticky zablokuje, a uložili počas jazdy prcess,ako brzdení alebo kolízii,a nevzťahuje sa naň obežníku video.

Cyklické Nahrávanie zaručuje, že váš fotoaparát nemusí zastaviť nahrávanie, keď je sklad plný . Fotoaparát atuomatically prepisuje najstaršie súbory na pamäťovej karte,a tým umožní nahrávať na dobu neurčitú.

24 Hodín Parkovanie Monitor Ak DVR byť šokovaný tým, že žiadne vonkajšie sily ako zlodej pri parkovaní, je to Parkovisko Režim funkcia vám zapnúť nahrávanie automaticky ( Teplé pripomienku, by mali byť používané s napájacieho kábla )

​​

Ako nainštalovať DVR, Ako pripojiť parkovacia Kamera Balík obsahuje Jeden Fotoaparát:DVR+Napájací kábel +Darčeková krabička +Prevádzky Manuálne Duálne Kamery:DVR+Napájací kábel +parkovacia Kamera + parkovacia Kamera je drôt+Darčeková krabička +prevádzkové Príručky

Video Kód H. 264
Predná strana
Pôvodný Balík Áno
Špeciálne Funkcie Wifi Funkcia
Položka Druh Automobilové DVR
Pixelov 1200Mega
Rozhranie Micro SD/TF
Chipset Výrobca Novatek
Batérie ŽIADNE
Displej IPS
Dotykový Displej Áno
Pôvod CN(Pôvodu)
Zozadu
Displej pomer 16
Uhol Pohľadu 170°
Názov Značky BigBigRoad
Snímok Za Sekundu 30
Pamäťová Karta Nie Je Potrebná Reding Rýchlosť Trieda 10
Výdrž Batérie Pripojenie k Fusebox
Max Externej Pamäte 32G
Počet Šošovky 2
Video Formát mp4
Veľkosť Displeja WIFIDVR
Jazyk OSD Vietnamčina
Zadná Kamera Áno
GPS logger ŽIADNE
Montáž Režim Skryté Typ
Rozlíšenie Kamery 1920X1080
Snímací Senzor Sony IMX323

Napísať recenziu

BigBigRoad Wifi Auta DVR Dash Cam Kamera, videorekordér Pre Chevrolet TRAX Cruze s Onstar 2016 2017 / Buick Encore

BigBigRoad Wifi Auta DVR Dash Cam Kamera, videorekordér Pre Chevrolet TRAX Cruze s Onstar 2016 2017 / Buick Encore

Súvisiace produkty