4PCs Vysoko Uhlíkovej Ocele, Dreva-Rezbárske Dláto Nastaviť Mangán Čepele Dláto Kit pre Drevospracujúci Rezbárstvo,s 1/4",1/2",3/4" a 1"


Nový produkt

€14.67

€18.33

-19%Štítky: sekáč plochý, sr2ez, drevo dláta svete, mens dláta, kaktus púšti, karbidu drevorezbárstvo bitov, tesárske dláto nastaviť, sekáč dreva, mini sekáč čepeľ, sekáč dreva.

Zákazník, Ktorý Bougt Táto Položka Tiež Kúpili:

Drevo, Dláto Set 4-Dielna ,1/4",1/2",3/4" a 1"

Skosený, vysoko uhlíkovej ocele čepeľ pobytov ostrejšie dlhšie Mäkké, protišmykové gumové gripy a full-length poly rukoväť zvyšuje komfort a ovládanie Kalenej ocele zakončenie bezpečne toleruje fúka z kovu kladivá Lak čepeľ náter odoláva korózii a maže pre hladké rezanie Ready-to-použitie nabrúsené ostrie je chránený opakovane kryt

Balenie: Dvojité Balenie Blister

Flexibilný Nástroj, Flexibilné Život

Flexsteel nástroje poskytuje rôzne ručné a elektrické náradie a odborné zahraničné obchodné služby ako vyhľadávanie na všetkých našich obchodných partnerov a potenciálnych zahraničných zákazníkov vo svete. Naším cieľom je ponúknuť kvalitné produkty s oveľa viac konkurencieschopné ceny a najlepšie služby ako profesionálna agentúra. Budeme sa snažiť v našich silách, aby spĺňali zákazníkov požiadavky a zdrojov najvhodnejšie produkty pre nich .

Naša Spoločnosť Zobraziť

Číslo Modelu K203
Čepeľ Materiál Vysoko Uhlíkovej Ocele
Rukoväť Mäkké Rukoväte
Názov Značky flexsteel
Package Dvojité Balenie Blister
Množstvo 4 kusy
Veľkosť 1/4",1/2",3/4" and 1" (6mm,13mm,19mm,25mm)
Použitie Tesárstvo
Druh Rezbárske Dláto
DIY Dodávky Tesárstvo

Napísať recenziu

4PCs Vysoko Uhlíkovej Ocele, Dreva-Rezbárske Dláto Nastaviť Mangán Čepele Dláto Kit pre Drevospracujúci Rezbárstvo,s 1/4

4PCs Vysoko Uhlíkovej Ocele, Dreva-Rezbárske Dláto Nastaviť Mangán Čepele Dláto Kit pre Drevospracujúci Rezbárstvo,s 1/4",1/2",3/4" a 1"

Súvisiace produkty