Duálna anténa Bezdrôtového Signálu RF Detektor Chybu Finder Anti-Spy Chyba Detektora Anti Úprimných Fotoaparát, GPS Tracker GSM Audio Chybu Vyhľadávanie


Nový produkt

€24.45

€32.17

-23%Štítky: gsm alarm, fotoaparát vyhľadávanie, chyba gsm, gps detektor k18, chyba, mini kamera espion 4, fotoaparát bábika, jammer signál, detektor špionážne, chyba detektora.

Funkcie: Dual Antény professional radio frekvencia zariadením na detekciu rozdeliť na dve antény,jeden pre RF 300 - 700Mhz,jeden pre GSM 700 - 2700Mhz. Rozšíriť magnet zistiť sonda na zisťovanie GPS tracker pod/do auta,kamiónu a iné vozidlá. Vysoká citlivosť s nastaviteľné gombík. Jednoduché použitie,Zvuku,vibrácií a svetla, alarm, indikátor,accruate a spoľahlivé. Zistí, mobilné telefóny,siete 2G,3G,4G & WiFi zariadenia. Zistí, High-rýchlosť upload GPS lokátor paketové lokátor. Rozpoznať 1.2 G/2.4 G & 5.8 G bezdrôtové kamery. Zistí skryté bezdrôtový WiFi bezdrôtové kamery a odpočúvanie. 1. Profesionálne rádio zariadením na detekciu, vysoká citlivosť, nastaviteľný, otočný spínač, dlhý rozsah frekvencie detekcie 2. Jednoduché použitie(zapnutie + otočte otočný spínač),zvuk a svetlo, alarm, indikátor, presné a spoľahlivé. 3. Zistiť 2G,3G,4G chyby a GPS tracker, high-rýchlosť upload GPS lokátor paketové lokátor. 4. Rozpoznať 1.2 G/2.4 G/5. 8G bezdrôtové kamery a bezdrôtové pripojenie na odpočúvanie. Špecifikácia: (1) indikačné Svetlo:nie je úroveň 10 L ED svetlo, prvý až desiaty je pre detekciu výučba, ak sú všetky svetlá flash, bude vyrábať pípne" zvuk, zvuk je viac naliehavé, signál je viac silná. (2) Tlačidlo: stlačte a 3 sekundy podržte tlačidlo pre zmenu vibrovať, alarm, stlačte na 3 sekundy znovu späť na zvuk budíka režime. (3) vypínač & Citlivé gombík: otáčajte ju doprava na napájanie a zvýšiť citlivé, otočiť doĺava na zníženie, citlivé a vypnutí napájania. (4) Anténa : Na G618A majú tri konektor antény,jeden pre GS M, ďalšie na RF, posledný onefor 5.8, že má stopy na zariadenie andantenna, musí zhodovať jeden po onebefore zaskrutkujte ju. (5) USB Port: Nabíjanie zásuvky Parametre: Farba: Čierna Materiál: Kov Magnet Zistiť Vzdialenosť: 10 - 20 mm Magnet Odhaliť citlivé: Vysoký Frekvenčný Rozsah: 1MHz-8000MHz Zistiť Dynamický Rozsah: Väčší než 73DB Zisťovanie Citlivosti: Nižšia ako 0.03 mw Detekcie-rozsah: 1,2 G: 10 štvorcových metrov(štandard 10mw) 2.4 G: 10 štvorcových metrov(štandard 10mw) 5.8 G: 15 štvorcových metrov(štandard 10mw) Označenie Režim: úroveň 10 LED osvetlenie označenie,variabilný tón indikácia Napájania: Postavený v 1000mah polymérová batéria 3,7 V Pracovný Prúd: 60mA Pracovný Čas: 8 - 12 hodín Veľkosť: Cca.5*2*100 cm/1.96*0.78*39.3" Rámček Veľkosť: Cca.15*10.5*5.5 cm/5.91*4.13*2.16" Hmotnosť: 320g Zoznam Balíkov 1 x RF Detektor 2 x Antény 1 x Magnet sonda 1 x USB Kábel 1 x Manuál

Špecifikácia:

G618D Detektor vyrobený z novej generácie technológií, najmä dizajn zistiť GPS tracker, ktorý vybudoval v magnetickom.

Teraz dní väčšinu GPS tracker sú postavené v magnetickom ktoré umožňujú ľahko pripojené pod auto, kamión alebo na iné miesto s kovom.

Normálne, GPS tracker je v režime spánku, ktoré nie výstupné signály. Tak, bezdrôtový detektor je ťažké odhaliť to, ale to magnetický detektor môže zistiť, že je ľahko.

Funkcie:

Rozšíriť magnet zistiť sonda na zisťovanie GPS tracker pod/do auta,kamiónu a iné vozidlá.

Vysoká citlivosť s nastaviteľné gombík.

Jednoduché použitie,Zvuku,vibrácií a svetla, alarm, indikátor,accruate a spoľahlivé.

Prehľad:

(1) indikačné Svetlo: nie je 10 úrovne LED svetlo, prvý až desiaty je pre detekciu výučba, ak sú všetky svetlá flash, bude vyrábať "pípne' 'zvuk ,zvuk je viac naliehavé, signál je viac silná.

(2) Tlačidlo:stlačte a 3 sekundy podržte tlačidlo pre zmenu vibrovať, alarm, stlačte na 3 sekundy znovu späť na zvuk budíka režime.

(3) vypínač & Citlivé gombík: otáčajte ju doprava na napájanie a zvýšiť citlivé , otočiť doĺava na zníženie, citlivé andpower off.

(4) Magnet Zistiť Sondy: pripojenie magnetická sonda do konektora

zásuvky a zaskrutkujte ho.

(5) USB Port: Nabíjanie zásuvky

Parametre:

Magnetický: 10 - 20 mm

Batéria: 3,7 V 1000MAH,

Pracovný prúd: 60mah

Pracovný čas: 8 - 12 hodín

Hmotnosť: 280 g

Zoznam Balíkov

1 x Magnet Detektor

1 x Magnet sondy

1 x USB Kábel

1 x Manuál

Typ 3 Multi-funkcia Anti -spy Detektor
Číslo Modelu G618A
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky eOQO
Typ 2 bezdrôtový signál detektora
Typ 4 gsm signálu detektora

Napísať recenziu

Duálna anténa Bezdrôtového Signálu RF Detektor Chybu Finder Anti-Spy Chyba Detektora Anti Úprimných Fotoaparát, GPS Tracker GSM Audio Chybu Vyhľadávanie

Duálna anténa Bezdrôtového Signálu RF Detektor Chybu Finder Anti-Spy Chyba Detektora Anti Úprimných Fotoaparát, GPS Tracker GSM Audio Chybu Vyhľadávanie

Súvisiace produkty