Doprava zadarmo 50pcs Burgundsko Laserom Rezané tri-fold Svadobné Pozvánky Auta Obálky Osobné Vrecku Pozvať RSVP


Nový produkt

€37.13Štítky: kovové nailhead, rybárske pre basy háčiky 3g, mechanické vrecku vták, laserom rezané vrecku 50pcs, pena frother, gitara rick, snikers womwn slávneho, fialová šteňa postroj, nástenné svietidlo nástenné schodisko, fialová červená rozšírenie.

"Laser vrecku"

= Laser vrecku LEN

"úplnú"

*1 laser vrecku (4.9*4.9 inch) *1 vložte s lesk podklad (bez tlače/prázdny) *1 RSVP karty (bez tlače/prázdny) *1 brucho kapela s lesk podklad (bez tlače/prázdny) *1 obálka (biela/ivory)

Proces

1.Povedz mi, obálky farbu a pozvať štýl, ktorý chcete. 2.Poslať vaše PDF dizajn na nás. Všetky jazyky,výpovedí a fonty sú k dispozícii. 3.Budeme vám e-mail e-doklad najneskôr do 16 hodín. 4.Môžete si to skontrolovať a poslať nás potvrdzujúci e-mail. 5.Miesto vašej objednávky on-line a my tlač pozvánok 6.Budeme loď vašej objednávky cez UPS a poskytnúť vám sledovacie číslo

FAQ

Otázka: mám rád znenie šablóny, ktoré ponúkate na stránke. Môžem použiť svoje vlastné znenie pozvánky? Odpoveď: Áno. Budeme robiť dizajn sa za vás pred umiestnite objednávku, prosím, aend PDF znenie rozloženie k nám, vďaka. Otázka: nemám rád znenie šablóny, ktoré ponúkate na stránke. Môžem použiť svoje vlastné znenie pozvánky? Odpoveď: Áno. Budeme tlačiť čokoľvek, čo by ste chceli pre nás tlače a cena zahŕňa túto službu. Otázka: Ako dlho si mám objednať? Potom, čo sme potvrdiť všetky informácie a umiestnite objednávku, aj náš výrobný čas a dodacia lehota je do 7 dní, tak sa očakáva, že dátum dodania je po cca 2 týždne. Otázka: môžem zmeniť farbu laserom rezané zábaly? Odpoveď: Áno, môžete si vybrať farbu z farebnej graf. Otázka: Môžete tlačiť spätnej adresy na obálky ? Odpoveď: Áno, extra poplatok je $0.2/PC, prázdnu obálku je zadarmo. Otázka: páči sa vám ponúknuť iné karty, ako RSVP kartu, detaily karty, recepcia kartu, atď.? Odpoveď: Ak chcete, aby ostatné karty, môžeme ľahko urobiť ich tak, aby vyhovovali vašim potrebám a požiadavkám. Stačí nás kontaktovať a my vám veľmi radi pomôžu. Otázka: Myslíte si, poskytovanie služieb montáž? Odpoveď: Zákazník montáž je vyžadovaná.

Štýl Festivaly
Názov Značky AHAVA DIZAJN
vzor Tri-skladací Typ
Súbor Typ Áno
Dovolenka Vianoce

Napísať recenziu

Doprava zadarmo 50pcs Burgundsko Laserom Rezané tri-fold Svadobné Pozvánky Auta Obálky Osobné Vrecku Pozvať RSVP

Doprava zadarmo 50pcs Burgundsko Laserom Rezané tri-fold Svadobné Pozvánky Auta Obálky Osobné Vrecku Pozvať RSVP

Súvisiace produkty