Zubné Ortodontická Zuby tréner/Myobrace T4A Fáza 2 Tréner Zarovnanie/MRK Ortodontická Tréner T4A Červená


Nový produkt

€54.58Štítky: myobrace tréner, composit ortodontická, nitecore r40 v2, myobraces zuby tréner, domáce bielenie straightener, trubice ortodontická, myobrace dieťa, b w filter, t4k, myobrace veľké.

Zubné Ortodontická Zuby tréner/Myobrace T4A Fáza 2 Tréner Zarovnanie/MRK Ortodontická Tréner T4A Červená

DESIGN, VLASTNOSTI T4A™ FÁZA 1

1. Vysoké bočnice - príručka prepukla očné zuby.

2. Jazyk tag - vlaky jazyk sedieť v streche úst, zlepšenie myofunctional návyky

3. Zub aligners - dodávajú sily svetla na nevyrovnané zuby.

AKO T4A™ FÁZA 1 DIEL

T4A®

T4A™ je ako T4K®, ale určený pre trvalý chrup. To má vyššiu strany v psia regiónu zosúladiť prepukla očné zuby a distálnej končí sú dlhšie ako vyhovieť druhým uloženie stoličiek. Kombinácia labial luky a zub kanály s 2 fázy tvrdosť, polyuretánové materiálu, dávajú dobré zarovnanie predné zuby. Na Myofunctional Účinok™ tiež rekvalifikáciu ústne svalstvo, takže je ideálne na uchovávanie a drobné relapsu prípadoch. T4A™ je vyrobený z polyuretánu a je k dispozícii v dvoch verziách - Fáza 1 (mäkšia verzia) a Fáza 2 (ťažšie verzia).

T4A™ Fáza 1 (Štartovací)

Fáza 1 T4A™ (modrá alebo zmazať) je mäkší materiál s flexibilitou, aby sa prispôsobili nevyrovnané predné zuby. Keď sa používa, svetlo síl sú použité na predné zuby pomáhať ich zarovnanie do správneho arch forme. T4A™ Fáza 1 môžu tiež byť použité súčasne so špecifickými arch vývoj spotrebičov. Nadbytočné medzery v palatální oblasti znamená, že môže byť použitý s OHNUTÝ DRÔT System™ (BWS™) a tiež MRK je Myolay™ arch-rozvoj systému.

V kombinácii s myofunctional zvyk korekcia T4A™, tieto ľahká intermitentná síl výrobu zubných zarovnanie zlepšenia v rámci 3-6 mesiacov.

T4A™ Fáza 2 (Dokončovacie)

Fáza 2 T4A™ (červené) je rovnaký dizajn, ale robil ťažšie materiál remienka viac sily na predné zuby. Je možné použiť po fáze 1 T4A™ raz viac zosúladiť sily je potrebné. To ešte viac zlepšuje zub a Triedy II, korekcia (menšie) pri pokračovať v myofunctional zvyk korekcie. To môže byť postupne do prevádzky počnúc 1-4 hodín počas dňa, zatiaľ čo pokračuje s mäkšie začína T4A™ v noci. Dobu liečby sa líši a môže byť ďalej 3-6 mesiacov plus uchovávania.

Pacient Výber

T4A™ sa najlepšie hodí pre pacientov 12 - 15+ rokov v skorých štádiách trvalý chrup. T4A™ môže byť použitý ako myofunctional držiak pre pacientov, ktorí nechcú mať trvalý lepené poddaní vybavené. To je tiež užitočné pri liečení menších relapsu prípadoch bez re-montáž pevná orthodontics, a za drobné kozmetické zarovnanie predné zuby.

Smerom na použitie

T4A™ musí byť nosené na 1 hodinu každý deň a cez noc počas spánku a vždy pamätať, postupujte podľa týchto pár jednoduchých krokov:

• Pery spolu za všetkých okolností, s výnimkou, keď sa hovorí.

• Dýchať nosom - na pomoc rozvoju hornej a dolnej čeľuste, a dosiahnuť správny zhryz.

• Žiadne pery činnosti pri prehĺtaní, ktorá umožňuje predné zuby rozvíjať správne.

Čistenie T4A®

T4A® by mala byť čistá pod tečúcu vodu zakaždým, keď pacient odstraňuje z ich úst. Použitie Myoclean™ tablety správne čistiť dvakrát týždenne. Myoclean™ je odporúčaný čistiaci prostriedok pre MRK je spotrebiče.

PRÍPADOCH SPRACOVANÉ T4A™ FÁZA 1

Prípadová Štúdia 1 (T4A®) - Prezentácia 1 4 Prípadová Štúdia 1 (T4A®) - List 2 4 Prípadová Štúdia 1 (T4A®) - Prezentácia 3 4

DÔLEŽITÉ BODY

Kroky pre správnu zubnú a tváre rozvoja sú:

• Pery spolu.

• Dýchať nosom.

• Žiadne pery činnosti pri prehĺtaní.

Zlá myofunctional návyky, ako sú nesprávne prehĺtanie a dýchanie cez ústa sú hlavnou príčinou nevyrovnané zuby a chudobných čeľuste rozvoja. Výskum ukázal, že korekcia týchto chudobných myofunctional návyky zlepšuje tváre a zubné rozvoja.

Vzhľadom na charakter vymeniteľné zariadenia, pacientov, ich dodržiavanie je nevyhnutné. Preto je dôležité len motivovaných pacientov a ich rodičov. Ak motivácia je problém, to môže byť lepšie navrhnúť pomocou konvenčných zátvorkách.

ARCH ROZŠÍRENIE

V ťažších prípadoch, keď čeľuste sú dostatočne rozvinuté, spotrebiče, ako sú Farrell Ohnutý Drôt System™ (BWS™) a/alebo Biobloc môže byť potrebné pre extra rozšírenie zubné archform. Výhodou použitia BWS™ je, že to môže byť pomocou v spojení s T4A™. MRK mať tiež vyvinutý postup pre kompozitné stavať ups vedieť, ako Myolay™.

Doprava:

Číslo Modelu t4a
Názov Značky NUODI
Materiál Silikónové
Položka Druh Traky & Podporuje
Účinok ortodontická

Napísať recenziu

Zubné Ortodontická Zuby tréner/Myobrace T4A Fáza 2 Tréner Zarovnanie/MRK Ortodontická Tréner T4A Červená

Zubné Ortodontická Zuby tréner/Myobrace T4A Fáza 2 Tréner Zarovnanie/MRK Ortodontická Tréner T4A Červená

Súvisiace produkty