6/12/18PCS vstavaným Auto Kvapkovej Závlahy Závlahy Systém Automatické Zavlažovanie Spike pre Rastliny, Kvet, Krytý Domácnosť


Nový produkt

€3.97

€4.96

-19%Štítky: systém automatického zavlažovania, valvula auto auto, automatické zavlažovacie systém hrniec, meď zavlažovacie systém, zalievanie vodou, čistenie auto auto, solárny systém zavlažovania, prístroje na automatické zavlažovanie, krúžky automatické zavlažovanie, continental automatické zavlažovacie systém.

6/12/18PCS vstavaným Auto Kvapkovej Závlahy Závlahy

Systém Automatického Zavlažovania Spike pre Rastliny, Kvet, Krytý Domácnosť "Popis:

100% Nový s Vysokou Kvalitou

Materiál: PP

Množstvo: 6/12/18Pcs

Veľkosti:13.5*2.7 cm

Farby produktu: náhodný

Použitie jednoduchých, ľahko ovládateľný, pôdy, vlhkosť a automatické zavlažovanie a vlhkosť dosahuje určitý stupeň po automaticky zastaví a nespôsobuje odpadu, vodných zdrojov v ani, pretože voda príliš veľa alebo príliš málo a účinky na rast rastlín!

- Keď idete von, alebo nemajú čas na vodné kvety každý deň, len naplnené fľaše s vodou, je možné automatické zalievať kvety (ak chcete cestovať po dlhú dobu neviem, koľko vody je, že si môžete dať 3 dňoch vyskúšať, koľko vody je potreba, tak, že môžete merať každý deň, koľko vody, cestovanie dní x denná potreba vody môže vypočítať celkový dopyt po vode).

- Tak, že kvety a rastliny zachovať určitú vlhkosti pôdy, nebude príliš mokré alebo suché. Ak je pôda príliš mokré, bude automaticky zastaviť zavlažovanie, ak je pôda suchá, to bude absorbovať vodu z povodia automaticky napojené do pôdy, aby voda potrebná pre mokré.

- Môžete pridať aj vo vode rozpustné hnojivá vody skladovacích kontajnerov, v pomere k vode, a zároveň znížiť problémy hnojenie.

- Bez elektriny a bez čerpadla žiadne znečistenie, používanie jednoduché a pohodlné ovládanie, pôdy, vlhkosť a automatické zavlažovanie a vlhkosť dosahuje určitý stupeň po automaticky zastaví a nespôsobuje odpadu, vodných zdrojov v ani, pretože voda príliš veľa alebo príliš málo a účinky na rast rastlín.

Poznámka

1.Ako rôzne počítače displej farby inak, farba skutočné položky môžu mierne líšiť od vyššie uvedených obrázkov.

2. Prosím, aby 1-3 CM líši vzhľadom na ručné meranie.

Vďaka za vaše porozumenie.

Balík obsahuje:

6/12/18 * Zalievanie Hrotmi"

Číslo Modelu CZM1702
Farba produktu Náhodný
Množstvo 6/12/18PCS
Materiál Plastové
Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť 13.5*2.7cm

Napísať recenziu

6/12/18PCS vstavaným Auto Kvapkovej Závlahy Závlahy Systém Automatické Zavlažovanie Spike pre Rastliny, Kvet, Krytý Domácnosť

6/12/18PCS vstavaným Auto Kvapkovej Závlahy Závlahy Systém Automatické Zavlažovanie Spike pre Rastliny, Kvet, Krytý Domácnosť

Súvisiace produkty