5 ks\veľa 25 cm RG178 Predlžovací Kábel Priamo RP SMA Female Jack na u.FL/IPX Konektor Antény Converter Pigtail Kábel


Nový produkt

€6.91

€7.28

-5%Štítky: 5 ghz anténa, sma na u.fl, anténa bnc, u.fl konektor antény, anténa u.fl, rp sma, anténa lte, u.fl, rp sma, antény mimo.

5 ks\veľa 25 cm RG178 Predlžovací Kábel Priamo RP SMA Konektor na u.FL/IPX Konektor Antény Converter Pigtail Kábel Produktový Rad: SMA Kábel Family: Koaxiálny, RF Pigtail Kábel Pohlavie: Rovné RP SMA Female,Kolíkom na IPX Dĺžka: 25 cm typ Kábla: RG178 kábel Môžeme poskytnúť aj kábel na rôzne dĺžky (30 cm,50 cm,100 cm,atď.)v rôznych cenových pre vás. Čím viac, tým lacnejšie!

Zákazníci, Ktorí Si Prezreli Túto Položku Tiež Zaujímať

------------------

O Nás:

Sídlo v meste Shenzhen .Teraz, naša spoločnosť má za sebou rýchly rast a teraz sa vyvinul do jedného z najväčších maloobchodné a veľkoobchodné firmy pre mobilné príslušenstvo a CCTV príslušenstvo. Hlavne musíme ponúknuť batérie,držiak do vozidla,káble,kufrík,nabíjačka a tak ďalej

Pridali sme nové položky na naše stránky na dennej báze tak, aby náš výber je vždy čerstvé a aktuálne.A sme pyšní na ponúka bezpečné a príjemné online nakupovanie skúsenosti pre všetkých zákazníkov.Samozrejme, že Sme prijali všetky opatrenia, aby sme vaše otázky zodpovedané v rámci 1 pracovných dní

Platby:

Môžete platiť pomocou Moneybookers, Visa, kreditné karty MasterCard a bankový prevod.

Môžete tiež platiť vyberte debetné karty vrátane Maestro, Solo, Kreditná Karta, PostePay, CartaSi, 4B a Euro6000.

Podpora www.top-mba.sk Escrow služby

Doprava politiky:

Uistite sa, že poskytnete správne dodaciu adresu a tel .

Všetky tovar bude odoslaný na dodaciu adresu, ktorú ste jej poskytli.

Prosím, vyberte si jednu z prepravných služieb, ktoré chcete:

1. Čína Príspevok Vzduchu Parcela(menej ako 2 KG), ponúkame doprava zadarmo! Bude trvať asi 10~40 pracovných dní dosiahnuť, Poskytnúť sledovacie číslo. (ale trochu dlhší čas, musíte mať dostatok trpezlivosti, čakajú na produkty).

2. Môžete si vybrať Express EMS, extra Poštovné náklady, to trvať asi 6~9 pracovných dní (veľmi dobré zásielky spôsobom, odporúča pre vás);

3. Môžete si vybrať Express DHL,UPS,extra náklady na Dopravu, Bude trvať asi 5~9 dní, pracovné dni dosiahnuť.

(bezpečnejšie, rýchlejšie dosiahnuť)

Záruka:

Sme radi, že môžeme nahradiť chybný tovar.

Vrátenie Peňazí:

Môžete vrátiť položku, ak chcete dostať náhradu(vylúčiť expedičný poplatok). Musíte zaslať späť v pôvodnom stave do 3 dní po prijatí. Spätné doručenie na vaše náklady.

Spätná väzba:

. ak nie som problém s farba ,veľkosť ,kvalita ,obráťte sa prosím s nami pred vami, dajte nám neutrálny/negatívny spätnú väzbu .

. sme úprimne radi vám uspokojenie riešenie

. ak máte radi to ,srdečne očakáva svojich piatich star spätnú väzbu ^_^budeme pracovať tvrdšie, aby vám uspokojenie služby ^_^

Vezmite Prosím Na Vedomie:

S cieľom zabezpečiť prijatí vašej objednávky s bez dane alebo nižšie dane pri dovoze,budeme deklarovať ako "dar" s nižšou hodnotou,ak všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Každú žiadosť, prosím, kontaktujte ma priamo,to je moje potešenie, aby vám najlepšie slúži. Vaša spokojnosť,naša snaha!!

Aplikácia RF, Osvetlenie
Druh rp-sma
Číslo Modelu rp-sma pigtail
Názov Značky RFKOKOGO
Pohlavie Žena

Napísať recenziu

5 ks\veľa 25 cm RG178 Predlžovací Kábel Priamo RP SMA Female Jack na u.FL/IPX Konektor Antény Converter Pigtail Kábel

5 ks\veľa 25 cm RG178 Predlžovací Kábel Priamo RP SMA Female Jack na u.FL/IPX Konektor Antény Converter Pigtail Kábel

Súvisiace produkty