OKREM Hier K-Taška, ľahký a trvanlivý materiál, klávesnice prípade, nastaviteľné široké spektrum klávesnice, 490x210x30mm


Nový produkt

€13.11Štítky: afterglow, ACC, pisa, dinosaurov strany vňaťou, deka mickey mouse, pôsobnosti, electron hra, cynosa, mačka, potkan, bunny headset.

Telo { Rozpätie': 0; Padding: 0; } P { Font-size: 16px! Dôležité; } Tabuľky, Td, Tr { Vertical-align: top; Border-collapse: collapse; } * { Line-height: inhert; } A [x-apple-data-detektory = true] { Farba: dediť! Dôležité; Text-decoration: none! Dôležité; } . Funkcia-zoznam ul { Font-size: 16px! Dôležité; Padding-left: 1em; Padding-top: 1rem; List-style-type: square; } . Špecifikácia-container { Margin-top: 1.5 rem; } . Špecifikácia { Stĺpec-count: 3; Stĺpec-gap: 4rem; } . Spec { Padding-bottom: 1rem; Position: relative; Break-vo vnútri: vyhnúť sa-stĺpec; Word-break: break-word; } @ Médií (max-width: 920px) { . Špecifikácia { Stĺpec-count: 1; } . Img-container { Display: none! Dôležité; } . Hlava-špecifikácia-článok { Padding-left: 10px! Dôležité; } . Blok-grid, . Plukovník { Min-width: 320px! Dôležité; Max-width: 100%! Dôležité; Display: block! Dôležité; } . Blok-grid { Šírka: 100%! Dôležité; } . Plukovník { Šírka: 100%! Dôležité; } . Col> div { Rozpätie: 0 Auto; } Img. fullwidth, Img. fullwidthOnMobile { Max-width: 100%! Dôležité; } . Č-stack. Plukovník { Min-šírka: 0! Dôležité; Display: table-bunky! Dôležité; } . Č-stack.dva-až. Plukovník { Šírka: 50%! Dôležité; } . Č-stack. Plk. num4 { Šírka: 33%! Dôležité; } . Č-stack. Plk. num8 { Šírka: 66%! Dôležité; } . Č-stack. Plk. num4 { Šírka: 33%! Dôležité; } . Č-stack. Plk. num3 { Šírka: 25%! Dôležité; } . Č-stack. Plk. num6 { Šírka: 50%! Dôležité; } . Č-stack. Plk. num9 { Šírka: 75%! Dôležité; } . Video-blok { Max-width: žiadny! Dôležité; } . Mobile_hide { Min-height: 0; Max-height: 0; Max-width: 0; Display: none; Pretečeniu: hidden; Font-size: 0; } . Desktop_hide { Display: block! Dôležité; Max-height: žiadny! Dôležité; } }

K-taška

Základným nástrojom má prísť na ochranu jedného z vašich najcennejších zbrane v hre.

Klávesnica prípade Okrem k-taška je určené na starostlivosť o tejto periférne a byť schopný prepravu bezpečne, kde sa môžete zadarmo vašej bitky.

S hrúbkou 5 mm a rozmerov 460x210x30 cm môžete skrátiť kľúč pre víťazstvo tak, že nič sa dostane medzi vami a klávesnice.

ŠPECIFIKÁCIE

Výhody Materiálu, ľahké a odolné Nastaviteľné široké spektrum klávesnice

Rozmery 490x210x30mm

Hmotnosť 203g

Materiál Mimo: 100% polyester Interiér: 210D polyester super čalúnená Ukončenie: Zips ultra bezpečný

Doprava politiky

Doprava v 2 až 5 dní do Španielska, na Polostrove a Baleárske Ostrovy. Pre logistické záležitosti, nemáme loď na Kanárske Ostrovy, CEUTA, MELILLA alebo ANDORRA.

Očakávaný čas dodania zahŕňa predávajúceho manipulácia čas, psč pôvodu a určenia, a bude to závisieť od času prijatia vybrané prepravné služby a prijatí platby potvrdenie-Otvorí v novom okne alebo na novej karte.

Dodacie lehoty sa môžu líšiť, a to najmä v časoch oveľa činnosti. Recenzia údaje v poradí, pred overením to.

Objednávky prijaté po 16.00 h budú spracované nasledujúci pracovný deň. ATLAS nebude niesť zodpovednosť za meškanie vzhľadom na príčiny mimo jeho riadenie alebo vyššej moci.

Ak vady sú zjavné a jasné, v balení, ktoré je doručené, aby ste v doprave, alebo nedostatok balíkov na dodanie uviesť v dodacom liste alebo na dopravcu PDA a kontaktujte nás pred 24 pracovných hodín po dodaní, aby sme mohli dať časť pre agentúru dopravy.

Máme produkty, ktoré majú podporu doprava zadarmo.

Návrat politiky

Ako je to návrat alebo zmeny v záruke musíte zaplatiť nič, pošlite nám výrobok, áno, prosíme, aby pre väčšiu bezpečnosť a kontrola na vašej strane, môžete obráťte sa na Dopravnej Agentúry, aby zásielky.

Sme zaplatiť poštovné náklady, musíte platiť nič dopravcovi, nebojte sa.

Akonáhle obdržíme váš produkt, budeme vás informovať na všetky časy.

Môžete urobili zakúpenia výrobku a nie je úplne spokojný. Nebojte sa, ako môžete uplatniť svoje právo, aby sa zdržal do 14 kalendárnych dní od dátumu prijatia produktu, ako dlho, ako to je v perfektnom stave, So všetkým príslušenstvom a v pôvodnom obale, nepoškodený a nebol používaný za samotné dôkazy použitia v súlade s Článkom 108 Royal Legislatívneho Dekrétu 1/2007, novembra 16, ktorým sa Schvaľuje prepracované znenie textu Všeobecných právo pre obrany spotrebiteľov a užívateľov a ďalšie doplnkové zákonov.

Právo na odstúpenie od zmluvy je platné len pre spotrebiteľov alebo konečných užívateľov, nie je pre podniky alebo profesionálov, ako aj nevzťahuje sa na výrobky, ako napríklad softvér, ktorý môže byť reprodukované ani kopírované okamžite, vlastné zariadenia, spotrebný materiál (vrátane tlačiarní a multi-funkcie, ak toner alebo atrament bol otvorený), Tlačidlo slúchadlá, výrobky prezentované v blistri, ktoré musia byť rozbité na otvorené, rovnako ako výrobky, ktoré predstavujú nejakú vadu v dôsledku nesprávneho zákazník použiť.

Všetok tovar musí byť vrátený v pôvodnom balení a podmienky, v perfektnom stave a chránené, vyhnúť nálepky, tesnenia alebo lepiace pásky priamo na povrchu alebo obal výrobku. Na oplátku výrobkov s darček alebo propagácie úplný návrat bude potrebné (celé balenie alebo produkt + darček) s cieľom pokračovať na vrátenie peňazí. V prípade výrobkov, vrátane hry na stiahnutie kódov alebo záruka, bude nevyhnutnou podmienkou nie je, aby sa stiahli a/alebo aktivovať ho a pokračujte na plný hnojivo. V prípade, že to bol stiahnutý a/alebo aktivovať, výška hru alebo rozšírenie záruky z celkového byť vrátená bude odpočítaná.

Typ Rozhrania USB
Výhody (2) Nastaviteľné široké spektrum klávesnice
Hmotnosť 203 g
Výhody Ľahký a trvanlivý Materiál
Materiál (3) Uzavretie
Číslo Modelu NXKROMKBAG
Názov Značky okrem
Materiál (2) Vo vnútri
Rozmery 490x210x30mm
Druh Káblové
Štýl ŠTANDARD
Pôvod ES(Pôvodu)
Materiál Vonkajšie

Napísať recenziu

OKREM Hier K-Taška, ľahký a trvanlivý materiál, klávesnice prípade, nastaviteľné široké spektrum klávesnice, 490x210x30mm

OKREM Hier K-Taška, ľahký a trvanlivý materiál, klávesnice prípade, nastaviteľné široké spektrum klávesnice, 490x210x30mm

Súvisiace produkty