200Pcs / Set Zubné Vopred Ohnuté Aplikátor Tipy 20 Ga Black Flow Kompozitu Striekačky Ihly


Nový produkt

€20.59Štítky: spájky striekačky, zubné striekačky, zubár striekačky, antimikrobiálne, sacie tip, acid flux, striekačku triple, zubné sacie, zubné absorpčný, zubné nástroja.

Tento produkt môže byť určený pre použitie zdravotnej starostlivosti profesionálne použitie.

Predávajúci môže vyžiadať dôkazy ste poskytovateľa zdravotnej starostlivosti nárok na nákup a používanie týchto výrobkov vo vašej krajine.

Popis

Veľkosť: 25 G (0.88 mm)

Farba: Čierna

Package: 100 Ks \ taška

Pre použitie s etchants, živice a flowable kompozitov

Jednorázové, non-sterile, multi-účel, zakrivené, tupý koniec, pre-ohnutá ihla tipy pre použitie v uvádzaní viskózna tenké materiály.

Balenie zoznam

200pcs na predaj

Doprava Váš výrobok bude odoslaný do 48 hodín od prijatia platby. Uistite sa prosím, vašu adresu zápas dodaciu adresu . Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, kontaktujte nás prosím v prvom rade. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Nebudeme zodpovední za zlyhanie dodávky v dôsledku zle doručovaciu adresu

Zaručujeme, že všetky naše položky sú úplne nové a sú vysoko kvalitné. Prosím, kontaktujte nás čo najskôr, v prípade, že váš produkt je chybný alebo poškodený v dôsledku prepravu alebo balenie chyba. Náš tím služby je ochotný riešiť problém za vás. Prosím, nenechávajte negatívnu spätnú väzbu priamo . Negatívna spätná väzba nepomôže vyriešiť váš problém. Dúfame, že všetky naše zákaznícke mať šťastný nákup v našom obchode. Návrat & Vrátenie peňazí Budeme akceptovať vráti v niektorých výnimočných prípadoch, prosím, kontaktujte nás pred vrátiť item(s), inak sa vrátil item(s), nebudú akceptované. Kupujúci je zodpovedný za vrátiť, náklady na dopravu a budeme loď nahradenie alebo aby vrátime do 2 dní po vrátil položku prijaté. Ak je to naša vina, bude nám zodpovedný za návrat poštovné. Návrat položka musí byť dodaný do 5 dní. Upozornenie : Prosím, vráťte výrobok v dobrom stave. Je lepšie vrátený v pôvodnom stave. Na Shadental Centrum obchodu,našich zákazníkov vždy na prvom mieste. Ak ste sa uspokojiť s našim produktom, prosím, neváhajte nechať si Pozitívnu spätnú Väzbu. Vaša Spokojnosť je čo najviac sme ochotní vidieť ! ! !

Package 100 Ks \ taška
Materiál Vopred Ohnuté Aplikátor Tipy
Názov Značky CUGGLOUD
NET WT 10g
Číslo Modelu 20 g
farba čierna
Veľkosť 20G (0.88mm)
Komoditné Certifikácie Kvality FDA

Napísať recenziu

200Pcs / Set Zubné Vopred Ohnuté Aplikátor Tipy 20 Ga Black Flow Kompozitu Striekačky Ihly

200Pcs / Set Zubné Vopred Ohnuté Aplikátor Tipy 20 Ga Black Flow Kompozitu Striekačky Ihly

Súvisiace produkty