Pôvodné Vonkajšie Telo Shell Pár Pre INMOTION V8 Samostatne Rovnováhu Skúter Jednokolky Skateboard Pravé Ľavé Vonkajšie Telo Mušle 2 Ks


Nový produkt

€60.46

€79.56

-24%Štítky: hoverboard skate, jednokolky koliesko, prípade inmotion v8, 4000w elektrický skúter, inmotion v5, kingsong s18, gotway, inmotion p2, skate dosky, inmotion v10f.

Vápno Tech Store Pôvodnej Vonkajšie Telo Shell Pár Pre INMOTION V8 Samostatne Rovnováhu Skúter Jednokolky Skateboard Pravé Ľavé Vonkajšie Telo Mušle 2 Ks na ľavej strane (držadlo strane) na právo

Ak sú tam vyššej moci a osobitných dôvodov, Dodacia lehota Bude odložené. Vám môže účtovať poplatok, clo a dane za niečo zakúpiť on-line. Kupujúci sú zodpovední za vlastné dane. Budeme písať $10-15 v faktúru za colné odbavenie, aby sa zabránilo vysokú daň, ak máte špeciálne požiadavky, prosím zanechať odkaz, keď mieste objednávky.

Záruka & Návrat Politiky

Sme zárukou spokojnosti pre korektné a primerané kupujúceho. Ak položka je poškodený na mieste, prosím, družstvo urobiť fotografie alebo videá na problém a odošlite nám na overenie. Pre potvrdil výrobok chybný o váš súhlas, môžeme vás poslať náhradné diely zdarma, ale Budeme znášať poštovného.. nemáme zodpovednosť za prípadné poškodenie alebo poškodenie je / sú výsledkom kupujúci používaním, Kupujúci je povinný uhradiť vrátiť expedičný poplatok.

Spätná väzba

Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie (Podrobné Hodnotenia Predajcu) s "IDEÁLNY 5 HVIEZD".

Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Naším cieľom je, aby sa ubezpečil, že ste radi, kupujúci a príjemné nakupovanie s nami. Pošlite nám e-mail pred odchodom akékoľvek 1 alebo 2 hodnotenia, negatívnu spätnú väzbu.

Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.

Kontaktujte Nás

Nechajte 12 hodín pre nás odpoveď, Ak nedostanete žiadnu odpoveď od nás, prosím, informujte e-mail zabezpečenie vašej schránky nie je plný.

Vzhľadom na niektoré ISP SPAM filter nastavenia možno nebudete môcť prijímať naše odpovede; ak máte problémy dostávať naše e-maily,možno budete musieť použiť iný e-mailový účet, kontaktujte nás.

Vážime si vašej komunikácie a budeme sa snažiť v našich maximálne úsilie na vyriešenie akýchkoľvek problémov môže existovať.

Môžete napríklad:

Podpora Veľkoobchod Podpora Dropshipping
Pravé Ľavé Vonkajšie Telo Mušle 2 Ks INMOTION V8 Pravé Ľavé Vonkajšie Telo Mušle 2 ks
Druh INMOTION V8 vonkajšie telo shell
Vonkajšie Telo Shell 2 Ks Pre INMOTION V8 Vonkajšie Telo Shell 2 Ks Pre INMOTION V8 Jednokolky Samostatne Rovnováhu Skúter
Pôvodné Vonkajšie Telo Shell 2 Ks Pôvodné Vonkajšie Telo Shell 2 Ks Pre INMOTION V8 Jednokolky skúter
Číslo Modelu Pre INMOTION V8
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Pôvodné Vonkajšie Telo Shell Pár Pre INMOTION V8 Samostatne Rovnováhu Skúter Jednokolky Skateboard Pravé Ľavé Vonkajšie Telo Mušle 2 Ks

Pôvodné Vonkajšie Telo Shell Pár Pre INMOTION V8 Samostatne Rovnováhu Skúter Jednokolky Skateboard Pravé Ľavé Vonkajšie Telo Mušle 2 Ks

Súvisiace produkty