FeiyuTech Najnovšie Kovový Statív pre Feiyu AK2000 SPG2 A1000/A2000 Série G6Plus Gimbal Stabilizátor


Nový produkt

€24.81Štítky: feiyutech g5, ak2000 feiyu, feiyu g6, dlsr gimbal, na beboo, ak2000 feiyutech, fy, feiyutech fy, FEIYUTECH, moza.

FeiyuTech Najnovšie Kovový Statív pre A1000/A2000 Série Gimbal Stabilizátor

Model: V3 Tropod

Prepravná Metóda: Sme zvyčajne poslať gimbal DHL/EMS/Fedex a poslať príslušenstvo podľa POSTNL líšiť od inej krajine. Ak máte špeciálne požiadavky, prosím, kontaktujte nás.

Prepravné Náklady: Pri zadaní objednávky, môžete vidieť expedičný cenu vašej objednávky. Ale vzdialenosť oblasti poplatok nie je zahrnutý v lodné náklady. Ak je vaša adresa patria do vzdialenosti oblasti, mali by ste zaplatiť za vzdialenosť oblasti poplatky. Alebo nemôžeme poslať ju.

Balenie Čas: Po zaplatení objednávky je dokončená, zabezpečíme balenie a poslať balík do 7 dní.

Dodacia lehota: Zvyčajne to trvá asi 7-10 dní pre vás získať parcely, ak je lode, DHL alebo Fedex. Ale nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetky medzinárodné zásielky v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách.

Colný Poplatok: cena položky a prepravné náklady nie sú zahrnuté žiadne dovozné dane. Kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Ak potrebujete zúčtovania colná faktúra, prosím, kontaktujte nás.

Návrat: 1.Neprijímame žiadne vrátiť bez akéhokoľvek chat a dôvodov.

2.Ak kupujúci chce vrátiť tovar, kupujúci by mal uistite sa, že položka je v pôvodnom podmienky.

3.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vrátil, musí kupujúci byť zodpovedná za poškodenie, alebo stratu a neposkytneme vám vrátime plnú sumu.

4.Kupujúci bude zodpovedný za prepravné poplatky vrátiť položku.

Záruka: 1.Jeden rok záruka. (Predmet logistika doručenia čase do jedného roka)

2.Ak sa výrobky môžu nefunguje a to nie je spôsobené ľudským poškodenie / poškodenie / voda, môže kupujúci kontaktovať predávajúceho žiadať vrátiť na opravu. Predávajúci sa zaväzuje prepravné náklady .

3.Ak sa výrobky môžu nefunguje a to nie je spôsobené ľudským poškodenie / poškodenie / voda, kupujúci musieť zaplatiť všetky náklady, vrátane nákladov na údržbu a prepravné náklady.

Pripomienky: 1. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím zanechať pozitívne a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Číslo Modelu V3 Statív
Package Áno
Názov Značky LiKI
Materiál Hliník
Hmotnosť (g)
Kompatibilné Gimbal Model
Gimbal Príslušenstvo Typ

Napísať recenziu

FeiyuTech Najnovšie Kovový Statív pre Feiyu AK2000 SPG2 A1000/A2000 Série G6Plus Gimbal Stabilizátor

FeiyuTech Najnovšie Kovový Statív pre Feiyu AK2000 SPG2 A1000/A2000 Série G6Plus Gimbal Stabilizátor

Súvisiace produkty