Skladacie núdzové srd vákuové srd vybavené vzduchu-sac srd


Nový produkt

€173.66Štítky: shrinker srd kovov, sac vide, nylon rainwear, shrinker srd kanady, expander pre nos, ucho srd, sac a vide, úsek srd, baso plegable, pás srd.

Skladacie núdzové srd vákuové srd vybavené vzduchu-sac nosidlách.

veľkosť a hmotnosť

1. Prvej pomoci srd prijíma zásady vákuové tvarovanie vytiahnuť vzduch vo vnútri vzduchovom vankúši a tvoria pevné pevné tvarovanie tela.

Vlastnosti produktu:

1. Kvalitné a trvanlivé TPU materiálu je prijatý. Vonkajší materiál telo pevné airbag je ohňovzdorný materiál, lemované s vysokou pevnosťou ion, a sú vybavené špeciálne vzduchové čerpadlo.

2. Po balí končatiny fixácia airbag okolo tela pevných častí, použiť špeciálne čerpadlo na odstránenie vzduchu vo vnútri končatiny fixácia airbag, tak, že končatiny fixácia airbag zodpovedá tvar tela a drží spolu, ochrana poškodenej časti a vyhnúť stredné zranenia.

3. Malé rozmery, nízka hmotnosť, ľahko sa prenášajú, silné ochranné, odolné

4. X-ray imaging a magnetická rezonancia sa môže vykonať

5. To je rýchle a jednoduché použitie a môže byť prevádzkovaný non-profesionálov

Balenie prípade, rozmery medveď netto brutto hmotnosť

200*100*7 cm 94*39*34 cm 95*40*35 cm ≤159kg 7 kg 8 kg

Prvá pomoc nosidlá s negatívnym tlakom prijíma zásady vákuové tvarovanie čerpať vzduchu von z vzduchovom vankúši tvoria tvrdé a pevné, tvarované telo.

Vlastnosti produktu:

1. Vonkajší materiál tela fixácia airbag je ohňovzdorný, s podšívkou s vysokou pevnosťou častíc a vybavené špeciálnymi čerpadlo vzduch

2. Po časť tela musí byť stanovená byť zabalené s telom/končatiny fixácia airbag, telo/končatiny fixácia airbag je odstránená pomocou špeciálneho čerpadla opraviť vzduchu v airbag tak, že telo/končatiny fixácia airbag je v súlade s tvarom ľudského tela a držal spolu na ochranu poškodenej časti a vyhnúť stredné zranenia.

3. Malé rozmery, nízka hmotnosť, ľahko sa prenášajú, silnú ochranu a trvanlivé

4. X-ray imaging a mri môže byť vykonané

5. To je rýchle a jednoduché použitie, a môže byť prevádzkovaný non-profesionálov

6. Čistá hmotnosť: 6.6 kg package špecifikácia: 35*40*95 cm

Rozšírenie veľkosť: 200*100 cm

Technické vlastnosti vákuových nosidlách:

• 1) opis výrobku:

• vákuové závlačky prijíma vákuové tvarovanie zásade na extrakciu vzduchu z závlačky, a vákuum, závlačky rýchlo tvorí pevné pevné tvarovanie tela. Tento produkt je rozdelený do tela, končatín, kmeňových a krčnej chrbtice fixácie, ktoré sa môže poskytnúť pevnú podporu a ochranu pre pacientov s zlomenín a poranenia kostí v rôznych tela, polohy a efektívne zabránenie sekundárnej straty spôsobené nesprávnou na mieste liečby a hospitalizácie.

• 2) rozsah použitia:

• tento výrobok je vhodný predovšetkým pre núdzové nehody stránky a skupiny poranenia kostí zlomenina, a to je potrebné, zariadení prvej pomoci pre lekársku prvú pomoc, inštitúcií, pohotovostné záchranné inštitúcie, vojenské, zemetrasenie záchranu, oheň záchranu, priemyselné a ťažobné podniky, námorné záchranné, športové tímy, prepravu a stavebný priemysel

• celý súbor výrobkov zahŕňa:

• hornej končatiny, závlačky, dolné končatiny závlačky, kufor závlačky, špeciálne vzduchové čerpadlo, prenosná taška.

• 4) vlastnosti:

1. Negatívny tlak tela, závlačky poskytuje pevnú podporu pre pacientov s zlomenín a poranenia kostí rôznych telesných typov.

2. Jednoduchá obsluha, rýchle použitie, silnú ochranu a preniká X-ray. Môžete umyť, môžete urobiť opakovane celoročne

3. To môže zabrániť zhoršeniu zranenia pohybom zlomenina stránky počas prenosu

4. Môže sa účinne brániť sekundárne straty spôsobené nesprávnou na mieste liečby a hospitalizácie. Vonkajší materiál nylon je veľmi ľahko čistiť a udržiavať;

Napísať recenziu

Skladacie núdzové srd vákuové srd vybavené vzduchu-sac srd

Skladacie núdzové srd vákuové srd vybavené vzduchu-sac srd

Súvisiace produkty