1pcs, 30g Smudging Stick Drevené Palo Santo Pre Meditácie Pre Meditácie, Jóga Smudging


Nový produkt

€8.39

€10.63

-21%Štítky: diy šalvia zväzky, santalového dreva, šalvia biela, šalvia, slon kadidlo, malé rozmazať, Nerozmazáva stick, stick drevené, kadidlo držiak na stojan, kadidlo stick.

Odrážky:

1、Palo Santo Drevené Výhody: Pálenie kadidla dreva vytvára svieža vôňa dymu známy pre svoje upokojujúce účinky, ideálny pre meditácie, jóga, smudging, a oveľa viac. Je tiež známe, na zmiernenie astma, bolesti hlavy, úzkosť, depresia, podporujú imunitný systém, znižujú zápal. To bolo použité na duchovné očistenie, energie, čistenie, a pomáha udržiavať preč komáre a hmyz.

2、Aromatické Vlastnosti: Náš Palo Santo palice prísť zo stromov, ktoré zomrieť prirodzenou cestou, počas tohto procesu rozkladu strom je stlačený, že vylučuje stále ropy a získanie jeho liečivé a aromatické vlastnosti. Strom zostáva nevybraného pre tri až štyri roky. Rezanie Palo Santo strom bez rozkladu proces nebude mať za následok rovnaké výhody.

3、Stále Lepšie Duchovné Pripojenie: Palo Santo bol používajú najmä Peruánskej šamani v ich náboženské a duchovné rituály ako nástroj na prinášajú šťastie, odvrátiť žiadne príznaky negativity a ako prostriedok na dosiahnutie lepšieho duchovné spojenie.

4、Šalvia VS Palo Santo: Tieto rastliny sú populárne nástroje pre dymu čistenie. Šalvia je vyrobený z listu šalvia rastlín, zatiaľ čo palo santo je drevo z palo santo strom. Šalvia má veľmi silnú vôňu, ktorá nemusí byť pre každého, svätý drevo má sladkú vôňu s tónmi mäty a citrusové plody. Šalvia je veľmi zadymený a odporúča sa na veľké plochy, pričom palo santo je ideálny pre osobné použitie a upratovanie domu.

5、Balík obsahuje: Tento balík obsahujú asi 1.05 uncí (30 gramov) organické palo santo dreva.

Balenie Zoznam:

1 x Palo Santo(Cca 30G)

Pôvod CN(Pôvodu)
Aplikácia Telo
Materiál Iné
Regionálne Funkcie Iné
Použitie Iné
Aplikácia Scény Iné
Balenie hromadné
Klasifikácia Iné
Špecifikácia Gift Box
Číslo Modelu Kadidlo
Druh Iné

Napísať recenziu

1pcs, 30g Smudging Stick Drevené Palo Santo Pre Meditácie Pre Meditácie, Jóga Smudging

1pcs, 30g Smudging Stick Drevené Palo Santo Pre Meditácie Pre Meditácie, Jóga Smudging

Súvisiace produkty