20PCS Rose Gold Kovové Bublina Odosielateľov Fólie Čalúnená Obálky Aluminized Poštové Tašky Darčekové Balenie Čalúnená Skladovanie Poštové Tašky


Nový produkt

€6.82

€9.10

-25%Štítky: rose gold bublina zábal mailer, na obálke plastové, bublina čalúnená obálky 25, rose gold veľká bublina mailer, bublina kovov, pečať zlatá bublina odosielateľov, bublina čalúnená obálky veľa, mail puzdro, mailer, taška fólie.

20PCS Lesklý Kovový Bublina Odosielateľov Rose Gold Fólie Bublina Tašky Aluminized Poštové Tašky Polstrované Prepravné Obálky

Sme Mailing tašky výrobca nachádza v GuangDong,Čína. Sme radi, že môžeme priniesť do vašej pozornosti naše vysoko kvalitné produktu:

FIALOVÁ METALÍZA BUBLINA ODOSIELATEĽOV so Šupou a Tesnenia.

Boutique dovolenku obálky. Laminované Metalizovanou Fóliou.

K dispozícii sú 2-stranný hrany (0.39"/10 mm každého) Príklad: Ako veľkosť 15X13cm(6x5inch),je to vonkajšie veľkosť, Potom vnútorný rozmer pre tento veľkosť by mala byť:13x13cm(5x5inch)

Klapka:4cm(1.75")

Výrobca veľkosť tolerancia :+/- 0.25"/5mm.

Farba aberration: existuje viac alebo menej vzhľadom na displej.

Množstvo:20PCS

NEZNÁŠAM TO, keď ste si kúpili úžasný darček pre jej/jemu a nie je nič okolo zabaliť darček s...? Áno, to naštve, nie? Musíte mať tieto farebné obálky doma ak chcete byť pripravený na akékoľvek udalosti alebo nadchádzajúce sviatky.

Zase hlavy a amp až estetické odvolanie zásielky. Lesklý baliaci robí vyhlásenie, že je určite zapôsobí prijímač a aby vaše zásielky nezabudnuteľný.

Najvyššia kvalita, štrukturálne zvukové materiály, aby aj vizuálne vylepšenia a bezpečnosti.

Tieto balenie obálky ponuku stres-voľný zásielky s ich viacero bezpečnostných funkcií. Šupky-n-tesnenie uzáveru vytvára vzduchotesné, nepreniknuteľnú dokončiť, aby sa zabránilo obsah pošmyknutia sa a nechcené názory výrobku vo vnútri. Zosilnené polstrovanie podšívka chráni interiér pred škodlivým síl počas procese prepravy. Aby vaše zásielky nezabudnuteľný s blink blink fialová čalúnená odosielateľov.

Navrhnuté tak, aby vydržali vlhkosti a náročných podmienkach, ktoré sa vyskytujú počas prepravy, ktoré spôsobujú trhliny a shreds.

Loď zapôsobiť bez obetovania balík bezpečnosť vďaka týmto módne mailer obálky!

Elegantné a dostatok priestoru pre väčšinu všetky vaše krásne výtvory a skvelý spôsob, ako propagovať prostredníctvom balenie! Nezabudnem balík dostali svoje produkty v! Svetlé farby krásne doprava odosielateľov ideálny pre udalosť alebo obchodné pozvanie. Objednávky vo veľkom na veľkoobchodné ceny a prijímať špeciálne video, sme pripravili pre našich zákazníkov!

Použitie Package taška
Veľkosť 5sizes
Číslo Modelu Kovové Bublina Mailer
Názov Značky Cozelopack
Druh self-tesnenie
farba Rose Gold
Materiál Kovové

Napísať recenziu

20PCS Rose Gold Kovové Bublina Odosielateľov Fólie Čalúnená Obálky Aluminized Poštové Tašky Darčekové Balenie Čalúnená Skladovanie Poštové Tašky

20PCS Rose Gold Kovové Bublina Odosielateľov Fólie Čalúnená Obálky Aluminized Poštové Tašky Darčekové Balenie Čalúnená Skladovanie Poštové Tašky

Súvisiace produkty