Vhodné pre Logitech G633 ARTEMIS SPEKTRA RGB 7.1 G933 slúchadlá audio kábel mikrofónu lanko


Nový produkt

€9.92Štítky: g933 logitech, g433 logitech, audio kábel pre akustika, prehrávač mp3 usb, logitech g930, sklo seashell, logitech, zobrazenie hudby spektrum, hifi ofc audio kábel, myš logitech.

Tento kábel má dva (2) režimy: A & B. "prepínač režimu", možno nájsť na zadnej strane inline ovládací modul. Režim sa odporúča pre Xbox Jeden, PS4, Nintendo Spínač a PC hier. Režim B sa odporúča pre výrobu mobilných hovorov alebo počúvanie hudby.

Tento kábel vám umožní používať váš Logitech g633 g933 alebo Kingston Cloud Alfa pre Xbox Jeden, PlayStation 4 PS4, Nintendo Spínač a PC Hier. Pre hranie hier, odporúčame režim (pozri prepínač na zadnej strane inline ovládací modul). Keď používate režim, môžete stlmiť alebo osn-stlmiť váš mikrofón náhlavnej súpravy posunutím nahor alebo nadol a stlmenie prepínač (predné ovládanie). Koliesko ovládania sa používa na prispôsobenie vašej hudby, alebo chatu hlasitosti.

Režim B (na zadnej strane inline ovládací modul) je ideálne, keď sa vaše Logitech g633 g933 alebo Kingston Cloud Alfa pripojený do telefónu s 3,5 mm jack. Na tlačidlo nižšie inline stlmiť spínač, môže byť použitý na vyzdvihnutie alebo zavesenie hovoru. Keď používate svoj Logitech g633 g933 alebo Kingston typu Cloud, Alfa, ak chcete počúvať hudbu, hovor vyzdvihnutie/zavesenie tlačidlo môžete použiť na pozastavenie alebo osn-pozastavenie hudby. Režim B umožňuje tiež inline mikrofón.

Konektor B AUX
Konektor Na AUX
Číslo Modelu Audio Kábel
Druh AUX Káble
Aplikácia MP3 / MP4 Prehrávač
Názov Značky SHELKEE
Pohlavie Muž-Muž

Napísať recenziu

Vhodné pre Logitech G633 ARTEMIS SPEKTRA RGB 7.1 G933 slúchadlá audio kábel mikrofónu lanko

Vhodné pre Logitech G633 ARTEMIS SPEKTRA RGB 7.1 G933 slúchadlá audio kábel mikrofónu lanko

Súvisiace produkty