Doprava zadarmo, LCD Displej Matrix displej Pre 7" TurboKids Princezná LCD Displej Panel Rám


Nový produkt

€12.41Štítky: ic tester, esr obrazovke, matice tester, displej esr meter, 12864b, lcd matice tester, esr meter obrazovke, lcd displej pre tester, OBRÁZOK, displej mega328.

Popis:

* Kompatibilné s: pre TurboKids

* Veľkosť : 7,0 palcový

* 100% Testované pred odoslaním

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné dotykový displej digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1.Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky. 2.Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední. 3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:

balenie:

Napísať recenziu

Doprava zadarmo, LCD Displej Matrix displej Pre 7

Doprava zadarmo, LCD Displej Matrix displej Pre 7" TurboKids Princezná LCD Displej Panel Rám

Súvisiace produkty