Minimálne napätie 150 ideálna dióda solárne anti-reverse zavlažovanie nabíjania batérie anti-reverse zavlažovanie napájanie paralelné 20A 5mR


Nový produkt

€15.00

€16.13

-7%Štítky: auto lampa poľský, beam splitter takagi, solárne šok elektrickým plotom energizer, ideálne, anti reverznej dióda, ch340 v3, anti reverznej, Minimálne napätie 150 dc napájania, vlákna skladovanie, bar paralelný.

modname=ckeditor

Prosím, neberte 12V / 26AH označené na batériu, ako 26A prúd, máte unikli H! 26AH je jednotka kapacita batérie, a vynásobí napätie je jednotka energie. 26A je aktuálny jednotky, ktorá je úplne dvoch konceptov. Ideálna dióda je vyznačená skutočná pracovný prúd, nie kapacita batérie! Všeobecne platí, že skutočný vrchol súčasných elektrických vozidiel nepresiahne 20A. Skutočný pracovný prúd = motora maximálny výkon / napätie batérie, napríklad, 1200W motor, 60V batérie, špičkový prúd 20A.

Najnovšiu verziu hliníkový podklad, dizajn, veľkosť je menšia, môže vydržať 30A prúd, zvyšuje MLCC kondenzátora a TELEVÍZORY absorpcie spike stability riadiaceho obvodu, spoľahlivejšie, a bude sa nezobrazuje vzhľadom na rozloženie a iné faktory ovplyvňujúce výstup vnútorný odpor (rozloženie rušenie a iné podmienky spôsobia 10A, ktoré sú aktuálne V prípade, pôvodný poklesu napätia z 0.03 V rose-0,5 V)

Ideálna dióda

Veľkosť: 37 * 33 * 10 mm (otvor pozíciu 18 mm, 11 mm od bočného)

Menovité pracovné napätie: 5-140V / max minimálne napätie 150

Menovitý pracovný prúd: 20A / max 30A

Turn-na vnútorný odpor: 4.7-5mΩ, 20A strata 2W, 30A strata 4.5 W.

No-load vedenie poklesu napätia: 0.03 V

Nerobili vôbec nič prúd: 200-300uA

Môže byť použitý pre vysoký prúd krok-dole napájanie zapĺňať ochrany, obojsmerné napájanie redundantné napájanie

Naša spoločnosť môže navrhnúť elektronické spínače s prioritou na prepravu výstup kapacitné zaťaženie.

Toto je test údajov za ťažších podmienok:

Žltá je výstup rozhranie priebeh, a modrá je vstupné rozhranie stave. Počiatočný stav ideálna dióda je na 50 zaťaženie vedenia. Po 130V napätie je zrazu aplikovaný na výstupné rozhranie, dióda je okamžite do stavu off, a nie je backflush na vstupné rozhranie.

Ako možno vidieť z obrázku, je tam len jeden kmit 10-20us v okamihu pripojenia, a potom hladko prepne do normálneho stavu. (Pridaním kapacitu na vstupné a výstupné rozhranie je užitočné na zníženie špičková hodnota napätia)

'

Názov Značky TailKuKe
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Odporúča Použitie Rýchle-vypnutie diód
Druh 2-miestne Počítadlá
Dióda Charakteristika Vysoko Reverznej Vydržať Napätie Bod Kontaktu Dióda

Napísať recenziu

Minimálne napätie 150 ideálna dióda solárne anti-reverse zavlažovanie nabíjania batérie anti-reverse zavlažovanie napájanie paralelné 20A 5mR

Minimálne napätie 150 ideálna dióda solárne anti-reverse zavlažovanie nabíjania batérie anti-reverse zavlažovanie napájanie paralelné 20A 5mR

Súvisiace produkty