Gamesir X2 Typ-C Gamepad pre Android Pubg Mobilný Herný ovládač Herný Ovládač pre Cloud Hry Platformy xCloud, Štadióny


Nový produkt

€48.70

€78.56

-38%Štítky: android bluetooth gamepad, telefón pubg mobile, joypad ovládač android, gamesir x1, Ovládanie, ovládač pc, ghost stick, bojisko, ovládanie pc, gamesir.

Gamesir X2 Typ-C Gamepad pre Android

Nintendo Prepínač Emulátor pre Android

Podpora Vajcia NS emulátor

Podpora Vajcia NS emulátor,hrať Prepínač Hry pre Váš Telefón Android

Narodil pre E-Šport

V e-šport, musíme závod proti času, pretože aj najmenší oneskorenie sa môže obrátiť situáciu v okolí. Preto, s cieľom vytvoriť čo najviac výhodná situácia pre hráčov, GameSir X2 využíva káblové pripojenie, čo výrazne znižuje čas potrebný pre zariadenie je signál na dosiahnutie mobilný telefón. S takmer bez zbytočného odkladu vstupu, môžete ovládať situáciu kedykoľvek bez toho, aby súper má šancu.

Unikátny Patent—Pohyblivý Typ-C Konektor

Bojíš sa, že nabíjací port budú poškodené alebo zástrčka bude zlomený, keď budete inštalovať telefón? Nebojte sa, náš GameSir tím požiadal exkluzívny a inovatívne patent na GameSir X2, čo je nastaviteľné Typu C konektor. Jeho " nastaviteľný rozsah je až 51°, ktorá umožňuje pripojte a odpojte váš mobilný telefón v pohode, a chrániť ju pred poškodením.

A Dôveryhodným Partnerom Hráčov

GameSir X2 je určené, aby sa stal dôveryhodným partnerom hráčov v hre, tak sme tvrdo pracovali na kvalitu a zlepšenie používateľov pomocou skúseností. Napríklad, micro switch tlačidiel s ich životnosť 3 milión krát, a mäkká gumová rukoväť, ktorá môže poskytnúť pohodlné ručné pocit. Tieto sú vzory GameSir X2 s cieľom poskytnúť hráčom s vynikajúci herný zážitok.

Odolné Strečové Dizajn

Nebojte sa, že GameSir X2 nebude prispôsobiť veľkosť vášho prístroja. Jeho úsek dizajn umožňuje nosenie mobilného telefónu s maximálna dĺžka 162 mm. V rovnakom čase, vnútorný jar je odolné a vydrží dlhodobé rozšírenie a nespočetné množstvo úseky. To všetko sa najčastejšie spoľahlivý partner!

Ultra-nízka Spotreba Energie

Ultra-nízka spotreba energie umožňuje hrať na dlhú dobu. GameSir X2 sama o sebe neobsahuje batérie, ale je napájaný telefón prostredníctvom Typ-C port. Nebojte sa o skutočnosť, že telefón má spustiť hry a moc GameSir X2 tak, že batéria bude mozgov rýchlo. Na GameSir X2 má veľmi nízku spotrebu energie. Vypočítať pomocou mobilného telefónu batéria 3000mAh, na GameSir X2 spotrebuje iba šesť desať tisícin jeho výkon za hodinu, čo je dosť, aby zabezpečili, že budete hrať na dlhú dobu.

Malé a Kreatívne

GameSir X2 má niektoré detaily, ktoré si nemusí všimnúť, ale môžu tiež zlepšiť váš herný zážitok v niekoľkých ohľadoch. 1. GameSir X2 je vybavený e-športové triedy joystick, porovnateľné na profesionálnej úrovni riadenia. 2. Medzi telefónom a X2, máme vyhradené medzeru na zabezpečenie cirkulácie vzduchu, tak, že telefón dokáže zachovať dobrý odvod tepla. 3. GameSir X2 má screenshot tlačidla, hráči môžu udržať najlepšie herné momenty kedykoľvek.

Cloud Hier je Budúcnosť

Vznik cloud herné môže byť znakom v budúcnosti zmeniť hry, a GameSir X2 je na to pripravení. Podpora viacerých populárnych cloud herné platformy, ako napríklad Microsoft xCloud, Google štadióny, a Vír, atď. GameSir X2 je teraz kompatibilná s väčšinou cloud hry a môže priniesť vynikajúce skúsenosti.

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

Model: GameSir X2 Typ-C V Rubrike: GameSir X2 / User Manual / Samolepky / Ďakujeme, že ste list Pracovná Platforma: Android, Cloud Hranie, GameSir NS Emulátor Pripojenie: Káblové, Typ-C Pracovný Protokol: HID-Tlačítkový Batéria: Nie Materiál: PC+ABS Nabíjací Port: Typ-C, USB Plnenie Protokolu PD Package Forma: Darčeková krabička / Vnútorné: Blister / Hák: Má

Pracovný Protokol HID-Tlačítkový
Certifikácia ROHS
V rubrike GameSir X2 / User Manual / Samolepky / Ďakujeme, že ste list
Pôvod CN(Pôvodu)
Package No
Plnenie protokolu PD
Názov Značky salange
Nabíjací Port TYP-C, usb
Typ Rozhrania USB
Jeho Gamesir X2 Typ-C Gamepad pre Android
pracovné plošiny Android, Cloud Hranie, GameSir NS Emulátor
Pripojenie Káblové Typ-C
Číslo Modelu X2
Materiál PC+ABS
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Druh Gamepads

Napísať recenziu

Gamesir X2 Typ-C Gamepad pre Android Pubg Mobilný Herný ovládač Herný Ovládač pre Cloud Hry Platformy xCloud, Štadióny

Gamesir X2 Typ-C Gamepad pre Android Pubg Mobilný Herný ovládač Herný Ovládač pre Cloud Hry Platformy xCloud, Štadióny

Súvisiace produkty