Lov Infračervený Digitálny LED INFRAČERVENÉ Nočné Videnie Zariadenie 4.3 Palcov HD 720P Multifunkčné High-Definition Display Video Kamera


Nový produkt

€55.26

€77.83

-28%Štítky: vízia, pre lov, mini kamera pre iphone, podpora nočné videnie pvs 14, rozsah tepelného, infračervené videnie, pnv, gopro taktické fotoaparát, infračervené nočné videnie pohľad, 320x240, .

Funkcie:

1.Malý Tip: rekonštruované batérie poľa je kompatibilný so všetkými 18650 batérie s dĺžkou 65-70 mm/2.56-2.76 v(o), takže nebudete mať problémy s nákupom batérií. Vezmite prosím na vedomie, že balíček neobsahuje batérie.

2. Premium Materiál: Prírodný kaučuk je eko-šetrné a má dobrú odolnosť proti nárazu a nepremokavosť. Prírodný kaučuk je eko-šetrné a má dobrú odolnosť voči otrasom. Tvrdí, normálne funkcie počas recoil a vplyv. Stredný rám je vyrobený zo zliatiny materiálov a je trvalé.

3. Infračervené Nočné Videnie Zariadenie: nočné videnie prístroj je vybavený silným infračervené svetlo blesku, ktoré môžete rozšíriť svoje nočné pozorovanie rozsah 656+ nohy, alebo dokonca 1300 metrov.

4. High-Definition Displej: 3MP nastaviteľné infračervené kamery môžu poskytnúť jasný a čistý obraz v priebehu dňa a noci. Multifunkčné 4,3-palcový s vysokým rozlíšením displej s 32GB SD karta, môžete zaznamenávať každú chvíľu na cieľ. (32GB SD karta musí byť voliteľné)

5. Výkonný Ďalekohľad: Vhodný pre cestovanie a pozorovanie, mesiac, sledovanie, koncerty, športové, vtáka a zviera pozerá, camping, prieskum, streľba a rybolovu.

Špecifikácie:

Displej: 4.3 palcov HD 720P

Fotoaparát: 3MP 16 infrared high-definition kamery

Objektív: nastaviteľné zaostrenie

Režim: Deň a noc spínač

Baterka: infračervený blesk

Baterka vlnová dĺžka: 850nm

Batéria: 18650 (nie je súčasťou)

Batéria pracovný čas: 2-4 hodín

Najviac viditeľné vzdialenosť: viac ako 200-400m

3MP nastaviteľné fotoaparát podporuje, DEŇ/NOC režim

Podpora viacerých jazykov: angličtina, španielčina, francúzsky, ruský, portugalský, nemčina, taliančina, Čínština

Balenie Zoznam:

1 x 4.3 palcový Displej

1 x Kamera

1 x Jasný Blesk

1 x Kamera Trubice

1 x Infračervené Lampy Mount

1 x Display-upevnenie Nástroja s Vnútorným Priemerom 30 mm

1 x Display-upevnenie Nástroja s Vnútorným Priemerom 25 mm

1 x Skrutkovač

1 x Kamufláž Nastaviť

1 x Kryt Displeja

1 x 32GB SD Karta (voliteľné)

(Batéria nie je súčasťou balenia)

Poznámky:

1. Ak chcete zariadenie vypnúť, prosím, dlhým stlačením tlačidla napájania (on/off tlačidlo) na zadnej strane displeja, systém automaticky uložiť obrázky a filmy, a potom sa môžete presunúť na prepnutie na batérie poľa na "off" (strana vypnite zariadenie.

2. Vezmite prosím na vedomie, že ak si chcete vypnúť napájanie bez stlačením tlačidla napájania sa na displeji po prvé, obrázky a video súbory budú poškodené.

Batérie Iné
Číslo Modelu Lov Infračervený Digitálny LED INFRAČERVENÉ Nočné Videnie Zariadenia
Veľkosť as details
Typ 1 Outdoor, lov optickým zameriavačom
Názov Nočné Videnie
Infračervený Lúč Launcher Typ Jeden Vysielač
Typ 2 Infračervené nočné videnie
Prevádzkové Napätie -
Druh Nočné videnie rozsah
Pôvod CN(Pôvodu)
Hmotnosť 900g
Zväčšenie 200-400M
Účinné Visual Vzdialenosť viac ako 200-400m

Napísať recenziu

Lov Infračervený Digitálny LED INFRAČERVENÉ Nočné Videnie Zariadenie 4.3 Palcov HD 720P Multifunkčné High-Definition Display Video Kamera

Lov Infračervený Digitálny LED INFRAČERVENÉ Nočné Videnie Zariadenie 4.3 Palcov HD 720P Multifunkčné High-Definition Display Video Kamera

Súvisiace produkty