Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Auto Non-Jedovaté Nízky Výkon Myši Repeller Pre Udržanie Hlodavce Kuna Preč


Nový produkt

€5.95

€7.73

-23%Štítky: myš logitech mx518, čistič ultrason, doc kuna, auto myš bezdrôtová, auto nálepky, anti mosquito hodinky, dr. martin, field mouse repeller, 3d Myš, Ruccess.

Popis Výrobku:

Prevádzkové Napätie:DC 12V

Aktuálne:Práca 40mA, Pohotovostný 5mA

Frekvencia:12kHz-25kHz

Indukčný Režim: Vibrácií indukcie

Pokrytie:40㎡

Počet Pc:1PC

Funkcie:

Bezpečne Odpudzujú Škodcov - vozidlo pest repeller efektívne využíva ultrazvukové vibrácie, aby sa odpudzujú škodcov a zvierat bez zabíjania alebo vážne poškodiť ich. Frekvenčný rozsah je 12kHz-25kHz.

Zabrániť Poškodenie Vozidla - vozidlo hlodavce repeller odpudzuje deštruktívne živočíchy, ako sú myši, krtkovia, alvin a martens z spôsobuje drahé poškodenie motora vozidla, kolesá, alebo interiéru.

Park S Dôverou - Používať ultrazvukové odpudzujúce škodcov na park s konečným viery. Oblasti pokrytia viac ako 40 metrov štvorcových, vaše vozidlo je chránený zo všetkých vyššie a podzemných škodcov.

Jednoduchá Inštalácia - čo musíte urobiť, je pripojiť káble k súprave do elektrického obvodu. Black olovo/katóda(-), červené olovo/anóda(+).

Keď sa prepnúť tlačidlo je zapnuté, výrobok vstupuje self-test mode a potom prejde do pracovného režimu.

Package Zahrnuté:

1 x Ultrazvukové Vozidla Zvierat Repeller

1 x Upevnenie Nástroja

2 x Obväzy

1 x užívateľská Príručka

Prevádzkový režim:

Nízke Napätie Upozornenie: Keď napájacie napätie je nižšie ako 9.2 v, výrobok bude zadajte požadovaný režim a vyžarujú výstražný zvuk 1Hz, ktoré bude trvať naveky. V tomto prípade, výrobok nefunguje.

Power on self-test: Pri prvotnom je napájanie zapnuté, produkt pôjde do seba-kontroly. Po prvé, červené svetlo bliká tri krát, potom biele svetlo bliká trikrát, a potom budík.

Pracovný postup:

1-15s, červená blikne trikrát, potom 12k-25kHz ultrazvukové vlny je výstup, doplnené o biele LED svetlo blikajúce. 16-30s, produkt pohotovostnom režime. 31-50s, opakovanie procesu 1-15s. 51s-1min 10s produkt pohotovostnom režime. 1min 11s-1min 40., opakovanie procesu 1-15s.

Po tom ako vyššie uvedené opatrenia, zastavenie 1min. Potom opakujte vyššie uvedené akcie dvakrát, zastavenie 3min a 5-minútové, resp.

Vibrácie indukcie: Ak sa napájacie napätie je vyššie ako 9.2 V, výrobok prejde do prevádzkového režimu. V prípade, že výrobok zistí vibrácie auto, automaticky prestane pracovať. 5 minút po auto zastaví, produkt sa automaticky spustí a začne opäť v prevádzke.

Spôsob inštalácie:

Otvorte motor kryt priestoru auta, opravy výrobku v správnej polohy vo vnútri kabíny, a potom pripojte koniec červená čiara s poistka na kladný pól autobatérie, a čierny vodič na záporný pól.

Keď sa prepnúť tlačidlo je zapnuté, výrobok vstupuje self-test mode a potom prejde do pracovného režimu.

Poznámky:

1. Prechod: 1cm=10 mm=0.39 palec, 1g=0.001 kg=0.0022 lb=0.035 oz.

2. Vzhľadom na obrazovke rozdiel, farba môže byť trochu odlišné od toho, čo môžete očakávať, prosím, nechajte ho.

O Zásielke

1)DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2)S&H nezahŕňa CLO, kupujúci bude zodpovedný za akékoľvek miestnej dane alebo iné dovozné poplatky.

3)Objednávky, ktoré boli spracované v rámci sľúbil dní po zaplatení overenie.

4)My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresy MUSÍ ZODPOVEDAŤ vašej dodacej adresy.

5)obrázky zobrazené nie sú skutočné položky a sú pre naše referenčné účely.

6)SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

7)v prípade, Ak ste nedostali vašu zásielku do 39 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

O Platbu

1)akceptujeme Ali Západ Únie, TT, PP a platobné procesor ESCROW.

2)Platba musí byť uskutočnená do 7 dní od objednávky.

Návrat & Vrátenie Peňazí

1)Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY! Náklady na dopravu budú kupujúcemu na jeho náklady.

2)Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše číslo objednávky.

3)vrátime vám PLNÚ WINNINNG SUMU cenovej PONUKY, s výnimkou, náklady na dopravu, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene.

O Záruku

1)12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.

2)Chybné položky SA MUSIA vykazovať a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky. NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.

O Spätnú Väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy excelentnosti 5 HVIEZD, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!

Pozitívna spätná Väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny názor. Aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

Frekvencia 12kHz-25kHz
Pokrytie 40㎡
Pôvod CN(Pôvodu)
Pešti Typ Myši
Indukčný režim Vibrácie indukcie
Odpudzujúce Typ Ultrazvukové Pešti Repellers
Aktuálna Pracovné 40mA, Pohotovostný 5mA
Menovité Napätie ŽIADNE
Prevádzkové Napätie DC 12V
Súbor Typ No

Napísať recenziu

Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Auto Non-Jedovaté Nízky Výkon Myši Repeller Pre Udržanie Hlodavce Kuna Preč

Ultrazvukové Myši Odpudzujúce Auto Non-Jedovaté Nízky Výkon Myši Repeller Pre Udržanie Hlodavce Kuna Preč

Súvisiace produkty