Digiprog3 III V4.94 Digiprog 3 s FTDI čip OBD2 ST01 ST04 kábel


Nový produkt

€74.43Štítky: ftdi usb, digiprog 3 full, vag 12 .12, ft232, digiprog 3 počítadlo kilometrov programátor, ft232rl usb, ftdi, ftdi ft232rl, ecu bosch, auto diagnost.

Vysoká kvalita+++ DIGIPROG III Digiprog 3 OBD II V4.94 verzia + OBD2 ST01 ST04 Kábel Digiprog3 s Full Software doprava zadarmo Digiprog III V4.94 Počítadlo Kilometrov Opravy Nástroj

Digiprog III Programátor s Plnou SoftwareWith používanie nového DIGIPROG III, počítadlo kilometrov nastavenie je hračka. Inteligentné príslušenstvo a rozsiahle manuály sú uzavreté.

Verzia Softvéru:Najnovšie V4.94

Upozornenia : toto prepojenie je Digiprog 3 obd verzii , to je len hlavná zjednotiť z Digiprog 3 s obd2 kábel .

Jazyk: Nemčina Deutsch, English, Espanol,Francúzština,Portugalčina,Taliančina,Turecko,Holandsko.

Poznámky:

1.Heslo je "1" .

2.Nemusíte inštalovať softvér ware,môžete ho použiť priamo.

3.Prosím, nenechajte skúšali ste niekedy aktualizovať. ak máte staršiu verziu digiprog III,klient stačí dovoliť nákladné,dáme vám bezplatne aktualizovať.

4.Je najnovšie V4.94 softvér,môže to robiť väčšinu modelov áut, až do roku 2012 roky, ale to nemôže urobiť všetky modely vozidiel pod značkou automobilov. Ak môžete, skontrolujte, či presný model môže byť podporovaný alebo nie, prosím, kontaktujte predávajúceho.

Funkcie: Digiprog 3 Tachojustiergerat je popredný systém pre nastavenie a programovanie digitálneho rýchlomera. Na Digiprog 3 je systém, s moderným hardvérom a najnovší softvér otáčkomera a rýchlomera opravu úpravy pre každého v najjednoduchšie. Môžete použiť Digiprog 3 pre všetky rýchlomer, motorov a riadiacich jednotiek, počítadlo prevádzkových hodín, kľúče, pamäť chyba, motocykle, atd. jednoducho naprogramovať. Dostanete jednotku samozrejme všetky potrebné káble ako aj obrázok a textová príručka. Ďalšie funkcie: Servisný interval úpravy a nastavenia Assyst spracovanie Poruchy pamäte, prečítajte si-vymazať EEPROM programátor Integrovaná komunikácia s PC Položka Funkcie rýchlomera, riadiace jednotky motora, prevádzkových hodín a počítadlo, kľúče, pamäť chyba, motocykle, atd.DIGIPROG III Stroj s plnou softvéru Zahŕňajú S využitím nových DIGIPROG III počítadlo kilometrov nastavenie je hračka. Inteligentné príslušenstvo a rozsiahle manuály sú uzavreté. DigiProg je celosvetový líder v oblasti výroby a marketingu digitálny tachometer programovanie a opravy softvéru. Naše najmodernejšie techniky sú priebežne aktualizované a naše štandardy kvality sú na špičkovej úrovni, odborníci vo vozidle techniky, EDP ovládanie stroja, ako aj naše merania technológia má dlhoročné skúsenosti v oblasti digitálnych vozidla inžinierstva a neustále sa snažíme udržať náskok pred konkurenciou v oblasti odbornosť.

Balenie Zoznam

Jednej jednotky Hlavnej rozhranie

Jedna jednotka z OBD2 kábel

Jeden Nabíjačky

ST01 ST04 Kábel

Zoznam Balíkov

1pc x Hlavnej jednotky Digiprog III

1pcs x OBD2 kábel

1pc x Hlavnej jednotky Digiprog III V4.94 s OBD2 ST01 ST04 Kábel

Q: Má digipr-og3 pracovať s VW golf 6 2009, golf 5 2006 a Peugeot 407 2006? Odpoveď: Áno. Digiprog 3 sa. Nájdete digiprog3 vozidlo zoznam Q: Sa Digiprog III zmeniť kilometrov za B-MW po 2008year? Sa Digiprog3, aby kľúč pre B-MW? Odpoveď: lepšie využitie Digimaster 3 program kilometrový výkon pre high-end BMW. Digiprog3 nemôže urobiť kľúč pre BM-W, rád, aby ste použiť AK300 tlačidlo pro. Otázka: čo je Digiprog III power-on password? Odpoveď: Digiprog 3 Power-on password je 1. Po zadajte heslo "1",kliknite na tlačidlo označte" √"nie " X", inak Digiprog3 sa zmraziť. Otázka: Aký je rozdiel medzi tacho pro 2008 a digiprog 3? Odpoveď: tacho pro 2008 a digiprog 3 zdieľať rovnakú funkciu. Ale tacho pro pracuje s autom pred rok 2006, digiprog 3 pracuje s autom dokonca až do roku 2012. Otázka:Čo je ST01, ST04 kábel používaný v obale Digiprog 3? Odpoveď: Je potrebné odstrániť žetón, keď vás program kilometrový výkon pre niektoré modely áut. Jeden koniec ST01 kábel a ST04 kábel klip čip, a druhý koniec pripojte k digiprog3. Q: môžem použiť digiprog3 pracovať so Opel Astra 2004, a príručka navrhuje použiť Č. 1 kábel, tento kábel je ST01? Odpoveď: Áno, Č. 1 kábel je ST01 kábel a softvér potrebuje otvoriť, off-line programovanie alebo on-line programovanie.

Napätie 12v
Položka Dĺžka 3inch
Názov Modelu Digiprog 3
Kvalita vysoká a najlepšie
Druh Materiálu Plastové
Položka Šírka 3inch
Služby najlepšie a včasné
farba Ako Foto
Moc 0
Hardvéru Verzia Najnovšie
Elektronické No
Doprava Do 48 Hodín
Názov Značky ATDIAG
Položka Hmotnosť 0.1kg
Externé Testovanie Certifikácia ce
Verzia Softvéru Najnovšie
Pôvod CN(Pôvodu)
Záruka jeden rok
Položka Druh Auto Diagnostické Káble a Konektory
Položka Výška 3inch
Špeciálne Funkcie Digiprog 3

Napísať recenziu

Digiprog3 III V4.94 Digiprog 3 s FTDI čip OBD2 ST01 ST04 kábel

Digiprog3 III V4.94 Digiprog 3 s FTDI čip OBD2 ST01 ST04 kábel

Súvisiace produkty