Tlačová hlava Pre HP 11 pre HP11 Tlačová hlava C4810A Tryska Pre HP Designjet 510 800 500 Tlačiarne, Plotre Hlavu


Nový produkt

€4.95Štítky: hp 6500a tlačovej hlavy, dx5, čepeľ roland, cb09, ploter, hp t520, 500 designjet, hp11 tlačovej hlavy, hp plotter, c4810a.

POPIS ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tlačová hlava Pre HP 11 pre HP11 Tlačová hlava C4810A Tryska Pre HP Designjet 510 800 500 Tlačiarne, Plotre Hlavu zrekonštruovanej pôvodnej tlačovej hlavy

Sada obsahuje tlačovú hlavu BK/C/M/Y, nezahŕňa čistenie nástroj, kompatibilný pre HP DeskJet 510 800 500 Series kvalita zaručená , ak je chybný , 1:1 nahradenie budú ponúkané vitajte zistiť ďalšie podrobnosti, Ali-obchod-manager.

FOTOGRAFIE VÝROBKOV -------------------------------------------------------------------------------------------------------

O NÁS &PLATBY -----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sme špecializovaný dodávateľ pre tlačiarne častí vrátane tlačových hláv , tlačiarne, dosky, káble, pre Epson, pre Canon , pre HP, pre Tlačiarne Brother. Sme túžba po win-win dlhodobú spoluprácu s vami. vitajte, kontaktujte nás na prerokovanie v detials!

akceptujeme www.top-mba.sk Escrow ako náš spôsob platby, iní spôsob, prosím, kontaktujte nás. DOPRAVA -------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Budeme loď, ktorú položky do 3 pracovných dní po vašej platby vymazané.

2. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je presné, tak my len loď položiek na vaše www.top-mba.sk adresu.

3. Raz doprava, pošleme sledovacie číslo vašej trvá zvyčajne 3 -8 pracovných dní, aby sa sledovanie informácie online, ak nechcete prijímať položky do 30 pracovných dní prosím, kontaktujte nás. ZÁRUKA &NÁVRAT POLITIKY -------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všetky položky, ktoré budú testované aj pred odoslaním von. a existuje 15 dní záruka po prijatí to .AK JE CHYBNÝ, PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS HO NAHRADIŤ V 15 DNÍ!

Ak nie ste spokojní s vašim nákupom akéhokoľvek dôvodu, môžete sa vrátiť vec na nás, prosím pošlite e-mail, aby nám vrátil.

To musí byť vrátené v lehote 15 dní vrátiť prepravné poplatky hradí kupujúci.

Akonáhle budeme mať položka sme si budú vymieňať alebo vám vrátime peniaze, ale nie vrátane, poštovné a balné a poistenie poplatok.

prosím, na balenie aj v prípade akéhokoľvek poškodenia počas transporation. Ak je vrátený časti boli poškodené človekom, nemôžeme akceptovať alebo vrátenie peňazí. SPÄTNÁ VÄZBA & POZORNOSŤ ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Všetky tlačiarne časti by mali byť inštalované profesionálne technik v prípade akéhokoľvek poškodenia tlačiarne.

To by bolo veľmi vítané, aby sa nám dať 5 hviezd spätnú väzbu, čo je dôležité pre nás dôležité. Ste si istí, či nejaký problém s našich produktov, prosím, kontaktujte nás v čase, budeme pracovať tis riešenie okamžite.

Vďaka za vašu Dôveru a Nákup u Nás Znova!

Druh Iné
stav Zrekonštruovaný
Kód produktu číslo pre HP11 C4810A
Kompatibilné tlačiarne Pre HP DesignJet 510 800 500
Názov Značky SUNUNITEC
Číslo Modelu pre HP11 Print head
Názov produktu pre HP11 Série tlačovej hlavy

Napísať recenziu

Tlačová hlava Pre HP 11 pre HP11 Tlačová hlava C4810A Tryska Pre HP Designjet 510 800 500 Tlačiarne, Plotre Hlavu

Tlačová hlava Pre HP 11 pre HP11 Tlačová hlava C4810A Tryska Pre HP Designjet 510 800 500 Tlačiarne, Plotre Hlavu

Súvisiace produkty