PULUZ Card Reader+22 v 1 Pamäťovej Karty Prípade Úložný Box Micro USB 3.0 TF/CF/SD 5Gbps Prečítajte si OTG Nepremokavé Pamäťovú Kartu Úložný Box


Nový produkt

€11.31Štítky: gba usb pamäte, sd kartu, vodotesná, sunmi, karta prípade sd, uhlíkové vlákna, 10 micro sd karty, 50 pamäťovú kartu prípade, ze mino usb pamäte, čítačka kariet micro sd na usb, výmena pamäťovej karty prípade.

Popis

PULUZ Card Reader + 22 v 1 Pamäťovej Karty Prípade 1Standard SIM + 2Micro-SIM + 2Nano-SIM + 3CF + 7SD + 6TF + 1CARD PIN

Funkcie

1. Kompaktný a ľahký dizajn, pohodlné nosenie.

2. Prijať na ochranu životného prostredia ABS materiál, bez akéhokoľvek zápachu.

3. To je tvrdý, odolný voči vode polykarbonátové puzdro vyrobené na prepravu a ukladanie pamäťových kariet.

4. Konvexný dizajn na vec robí karty media prípade viac ergonomické a pohodlné.

5. V prípade prijíma kompaktný dizajn, dvoch oddelení oboch umožňujú ukladať 1Standard SIM + 2Micro-SIM + 2Nano-SIM + 3CF + 7SD + 6TF + 1CARD PIN.

6. Prípad s micro USB 3.0 port, môžete ako čítačku kariet pre čítanie TF / CF / SD karty, prečítajte si rýchlosť do 5Gbps.

7. S 3 v 1, USB kábel, USB 3.0 + micro USB 2.0 + Typ-C micro USB 3.0.

8. Blue water-resistant TPV materiál tesnenie drží nežiaduceho nečistôt a vody do prípadu.

9. Poznámka: karty nie sú zahrnuté.

Poznámky

1. Tento produkt je čítanie karty funkciu podporuje iba zariadenia s OTG funkciu, nie je podporou iOS apple iphone.

2. Súčasťou OTG zariadenia musieť otvoriť OTG v smartphone nastavenie manuálne.

3. Na OTG funkcia nie podporuje karty 64 GB alebo viac.

Ako Čítať Karty

1. Otvorte pozitívne ľavej strane modrá mäkké gumové tesnenie.

2. Otvorte kartu prípade, vložte kartu do otvoru pre kartu, potom zatvorte kryt.

3. Použiť dátový kábel zapojte do prečítajte si krabica chvost USB port.

4. Použiť príslušné zápas prenos dát port pre pripojenie príslušného zariadenia, ktoré podporujú OTG protokol.

Q&A

1. Otázka: MicroSD a SD karty, koľko kapacity môžeme to čítať? A či je možné čítať SDXC kartu?

- A: MicroSD a SD karty, môže čítať až 128GB na PC, ale čítať až do 64 gb pri pripájaní OTG telefóny. To môžete prečítať SDXC karty.

2. Q: CF a SD karty (alebo MicroSD) nevie čítať v rovnakom čase, keď druhá karta zapojte prvá karta nemôže fungovať.

- Odpoveď: Áno, nie nevie čítať dva karta alebo viac súčasne.

3. Otázka: som sa snažil 8 GB, 32 GB microSD kartu, nie je možné identifikovať. Ale dal som microSD kartu do štrbiny pre microSD, adaptér, potom intert tento produkt, môže čítať kartu, prečo?

- Odpoveď: po Prvé, môžete sa pokúsiť zmeniť inú kartu alebo re-vytiahnite kartu microSD a vložte kartu reader znova. Druhý dôvod je, že vzťahujúce sa na dátový kábel. Alebo kartu možno pripojiť v opačnom smere.

Všeobecný Materiál ABS, PC, TPV Skladovacie Kapacity 1Standard SIM + 2Micro-SIM + 2Nano-SIM + 3CF + 7SD + 6TF (nie je súčasťou) Funkcie Kariet, úložný box Čítať Karty TF / CF / SD, USB Type 3.0 Kábel Dĺžka 40 cm / 15.6 palcov Veľkosť 11.5*7.0*2.05 cm / 4.49*2.73*0.80 palec Hmotnosť 118g / 0.26 lb Balík obsahuje Obsah balenia: 1 x Karty Prípade

1 x kódu Pin Karty

1 x 3 v 1 Kábel USB: USB 3.0 + micro USB 2.0 + Typ-C micro USB 3.0

Obrázky

Doprava 1. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus Môže byť len vysledovať v Číne a žiadne podrobné sledovanie informácie vo vašej krajine. 2. EMS, DHL, UPS, TNT, alebo Letecky na spôsob dopravy, sú stanovené. 3. Doprava zdarma: doprava Zdarma vyberte krajinách a rôznych prepravu spôsobom. Prosím, skontrolujte Poštovné a Balenie zoznam pre detaily. 4. Dodacia lehota: EMS, UPS, DHL, Fedex a TNT : 3-7days. V zriedkavých prípadoch, prísne vlastnej vôle, bude dodacia doba trochu dlhšia, prosím, buďte trpezliví. 5. Nie sme zodpovední za akékoľvek nehody, oneskorené alebo iné problémy, ktoré sú zodpovedné prepravné služby. 6. Všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúci zodpovednosť. 7. Prosím, pozrite sa na svoju ADRESU opatrne pri spracovaní objednávky. 8. Neváhajte nás Kontaktovať s akoukoľvek otázkou, ponúkneme vám uspokojujúcu odpoveď.

Povinnosti & Daní 1. Väčšina výrobkov, ktoré sú predmetom zaplatení dovozného cla (napr. v USA) alebo iných povinností, a iné poplatky vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH) alebo iné dane. Ak sú tieto potreby budú vyberané a určená, keď zásielka je spracovaná podľa platných colných agentúry vo vašej krajine. Prosím, informujte vo vašej krajine dovozu politiky, pochopiť a overiť použiteľnosť a vášho zodpovednosť za akékoľvek týchto ciel a daní na produkty môžete zakúpiť. 2. Všetky platné ciel a daní, ak existujú, nie sú zahrnuté v kúpnej cene vašej objednávky alebo transakcie. Ak sa uplatňujú, a sú vyberané, potom sú vaše (a nie naše alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) jedinou a výhradnou zodpovednosťou, a uhradí priamo do vašej vlády alebo kuriérskou spoločnosťou, ak sú výrobky dodávané. 3. Platba vyššie uvedené povinnosti, dane a poplatky nie sú naše (alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) zodpovednosť. 4. My nenesie zodpovednosť za akékoľvek prepravné alebo colné odkladu, pretože to je mimo našej kontroly.

Záruka a Vrátiť sa 1. Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange. 2. Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu, kedy ste vašu objednávku. 3. To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu. Zabezpečiť mobil nie Umelé škody a urobiť'ot brať na seba na mobil. Návrat poštovné sa hradí Kupujúci. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat a vaša po#. 4. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.top-mba.sk. ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu. 5. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Názov Značky PULUZ
Materiál ABS, PC, TPV
Druh Pevný Vak
Kompatibilné Akcia Fotoaparát Značky Univerzálny
Číslo Modelu Pamäťovú Kartu Úložný Box

Napísať recenziu

PULUZ Card Reader+22 v 1 Pamäťovej Karty Prípade Úložný Box Micro USB 3.0 TF/CF/SD 5Gbps Prečítajte si OTG Nepremokavé Pamäťovú Kartu Úložný Box

PULUZ Card Reader+22 v 1 Pamäťovej Karty Prípade Úložný Box Micro USB 3.0 TF/CF/SD 5Gbps Prečítajte si OTG Nepremokavé Pamäťovú Kartu Úložný Box

Súvisiace produkty