SIGMADSP ADAU1701 DSP Ladenie Modul (kompatibilné s ADAU1401A)


Nový produkt

€27.50

€28.95

-5%Štítky: DSP, adau1701, audio dsp procesor, , adau1401, adau1701 dsp, adau1452, audio dsp, adau1701 rada, DSP čip, rada dsp.

modname=ckeditor

Na DSP modul doska môže byť napájaný a naladený cez USBI simulátor, a rezervný analógový vstup (2 kanály, zásuvky pre slúchadlá alebo RCA zásuvka) výstup (4 kanály, zásuvky pre slúchadlá alebo RCA zásuvka) port, IIS vstupné a výstupné zásuvky, integrované tlačidlá a LED svetlá môžu robiť jednoduché užívateľské ROZHRANIE dizajnu, pre niektorých zákazníkov len ladenie zvuku.

Tento modul je integrovaný s IIC EEPROM (s napísať ochrany jumper switch), ktoré môžete priamo napáliť DSP program prostredníctvom USBI, a potom start up (pri rozbehu, prosím, odpojte USBI simulácia hlavu a napájanie cez mini-usb port).

Tento modul je vyhradené pre IIS vstupné a výstupné porty, a rutiny mať nastaviť IIS príslušných registrov. MCLK môže byť použitý, ak chcete vybrať jumper prepnúť do vybrať, či MCLK je vstup z vnútorného PLL alebo externé MCLK.

Na ADAU1401 je automobilový ADAU1701, ktoré je pin a kód kompatibilné.

Vývoj rada je hlavne pre SIGMADSP 1701/1401 známejší zákazníkov, poskytovať iba PDF verzia schematický diagram (s poznámkami) a niektoré základné postupy (vrátane audio analógový vstup a výstup, IIS digitálny audio vstup a výstup, EQ, OBMEDZOVAČ, CROSSOVER a osvetlenie, klávesy vstup a iných funkcií), ale nie je poskytnúť technickú podporu, č dokumentácia

Vývoj Softvéru SigmaStudio odkaz na Stiahnutie:

https://www.analog.com/cn/design-center/evaluation-hardware-and-software/software/ss_sigst_02.html

Položka Druh Reproduktor Aktívne Zložky

Napísať recenziu

SIGMADSP ADAU1701 DSP Ladenie Modul (kompatibilné s ADAU1401A)

SIGMADSP ADAU1701 DSP Ladenie Modul (kompatibilné s ADAU1401A)

Súvisiace produkty