50pcs 60Mesh 12mm Priemer 8 mm výška 304 Nerezovej Ocele Kovový Filter Klenutý Misky Strieborné Obrazovky Fajčenie Potrubie Filter Obrazovky


Nový produkt

€4.18

€5.57

-24%Štítky: ohýbané sklo potrubí fajčenie, sklenené potrubie vody, cigarett tabaku, muži rúry, e rúry vape, rúry burín, bong burín, fajky, kovové fajčenie rúry bylina, tabak.

Pred kúpou Informácie

1) Priami výrobcovia, zdrojom zahraničného obchodu, Množstvo zľava vitajte otázky

2) Farby, nezobrazia presne tak, ako vidieť na foto v reálnom živote, vzhľadom na odchýlky medzi

počítačové monitory a voľným okom farebný rozdiel.

3)Sme podporu zmiešané farby na objednávku,pošleme farba náhodné,Ak si nemôže vybrať farbu.

4)Ak si krajina nie je v rozsahu Voľných Doprava krajiny,môžete E-mailu nám, anketa presne nákladnej dopravy. Produkty, Údaje z nehrdzavejúcej ocele kužeľ fajky displej oka fajčenie filter obrazovky 1. Informácie o výrobku

materiál: drôt, z nehrdzavejúcej ocele.máme aj mosadzný drôt,titán,atď.

priemer drôtu:12 mm

6 mm hlboké

2. Funkcie

(1)Výrazne chrániť indrawing picadura a tabaku popola

(2)na Ochranu tabaku pálenie rúry

(3)Zníženie plniace množstvo tabaku

(4)Pomôcť tabaku na combust

(5)vám pomôže ľahko si fajčenie,Cyklus Používať Produkty Zobraziť

Predávajúci Služby

Platby

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na DHgate.com napríklad kreditné karty, real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody).

Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe DHgate, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

Doprava

1. Prepravné náklady: Kliknite na tlačidlo "Doprava a platba" na karte na stránke detailu produktu, a uvidíte, dodacie údaje. Môžete vypočítať prepravné náklady podľa zadaní požadovaných informácií.

2. Čas v tranzite: Tranzitný čas mení v závislosti od rôznych spôsobov dopravy.

3. Položka Spracovanie Čas: čas spracovania pre danú zákazku sa líši v závislosti od typu produktu a stav skladu. Väčšinou, môže čas spracovania 3 do 15 pracovných dní.

Návrat Politiky

Ak si chcete vymeniť položky prijaté, musíte nás kontaktovať najneskôr do 3 dní od prijatia vašej objednávky. A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave.

Spätná väzba

Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minúta. Ďakujeme!

Názov Značky Anonio
Technics Zrkadlo
Materiál Keramické
Tvar Zadarmo Typ

Napísať recenziu

50pcs 60Mesh 12mm Priemer 8 mm výška 304 Nerezovej Ocele Kovový Filter Klenutý Misky Strieborné Obrazovky Fajčenie Potrubie Filter Obrazovky

50pcs 60Mesh 12mm Priemer 8 mm výška 304 Nerezovej Ocele Kovový Filter Klenutý Misky Strieborné Obrazovky Fajčenie Potrubie Filter Obrazovky

Súvisiace produkty